in

Polak nokautuje afrykańskiego migranta, który nękał Polki w Warszawie!

Nagranie przedstawiające zdecydowaną reakcję Polaka wobec zachowania czarnoskórego mężczyzny, który zaczepiał kobiety, obiegło media społecznościowe. Według informacji internautów, incydent miał miejsce w Warszawie. Filmik opublikowany na Twitterze szybko stał się wiralem, zdobywając już ponad 2 miliony wyświetleń.

Wideo wywołało mieszane reakcje wśród internautów. Niektórzy chwalili Polaka za jego odważną postawę i uznali, że zrobił to, co prawdziwi mężczyźni powinni robić, aby chronić kobiety i dzieci. Inni jednak wyrazili obawy co do siły przemocy, jaką użył Polak wobec rzekomego napastnika.

Polak nokautuje afrykańskiego migranta, który nękał Polki w Warszawie – napisał jeden z internautów na Twitterze.

 

Komentarze:

 

Zrobił to, co prawdziwi mężczyźni powinni robić, aby chronić kobiety i dzieci. Teraz zadaj sobie pytanie, dlaczego zachodnia kultura feminizuje, kastruje naszych chłopców i młodych mężczyzn i mówi im, że męskość jest toksyczna? Zdecydowana większość nielegalnych imigrantów to walczący mężczyźni w sile wieku – skomentował jeden z internautów.

Wygląda na to, że Polska ma wszystko poukładane. Brak krzyków, brak policji, brak teatralnych występów. Jeden dobry nokaut i problem rozwiązany! – napisał inny.

Fot. Twitter/@iamyesyouareno