in

Małgorzata Rozenek kolejny raz pokazała się w lateksie!

Czy gwiazda próbuje wypromować nowy trend? I czy to odpowiedni strój dla prowadzącej Projekt Lady?

źródło: instagram @m_rozenek

Małgorzata Rozenek to z pewnością jedna z gwiazd wobec których nie można przejść obojętnie. Celebrytka chętnie eksperymentuje z modą, choć niektóre z jej kreacji przywodzą na myśl inspiracje ,,wczesną Dodą”. Nie ulega jednak wątpliwości, że Rozenek może pochwalić się perfekcyjną figurą. Nic więc dziwnego, że wybiera stroje, które to podkreślają.

Kilka dni temu na instagramowym profilu celebrytki pojawiło się zdjęcie, na którym Małgosia beztrosko spędza czas ze swoim czworonogiem. Gwiazda ubrana była w czarne lateksowe spodnie, które jeszcze do niedawna kojarzyły się z filmami dla dorosłych, a nie z ubiorem ,,na co dzień” – a już na pewno nie z klasą i elegancją. Uwagę fanów przyciągnęły jednak masywne śniegowce, przez co kontrowersyjne spodnie uszły Lady Rozenek na sucho.

źródło: instagram @m_rozenek

Wygląda jednak na to, że prowokacyjny element ubioru nie był wyborem jednorazowym. Małgosia opublikowała bowiem kolejne zdjęcie, którego nie powstydziłaby się niejedna blogerka modowa. Po raz kolejny główny element zestawu stanowią obcisłe, lateksowe spodnie – tym razem w mocnym, niebieskim kolorze, który zdecydowanie przyciąga wzrok. Musimy jednak przyznać, że Małgosi udało się dobrać całość tak, by nie wyglądać wyzywająco, co ewidentnie przemawia na jej korzyść. Jak myślicie – czy to przelotna fascynacja czy może gwiazda próbuje wypromować nowy trend? Nas najbardziej zastanawia to, czy gwiazda poprzestanie na spodniach czy jednak posunie się o krok dalej i zaskoczy nas odważniejszym zestawem! Co sądzicie o włączaniu takich elementów do garderoby? Czy to odpowiedni strój dla kobiety z klasą czy może gwiazda posunęła się o jeden krok za daleko? Czekamy na wasze komentarze!

źródło: instagram @m_rozenek