in

Magda Gessler bez makijażu

Magda Gessler to jedna z najpopularniejszych osób w Polsce. Restauratorka i postać telewizyjna znana jest również ze swojego bardzo charakterystycznego wyglądu. Pani Magda wyróżnia się bujnymi lokami oraz mocnym makijażem.

Restauratorka w telewizji wygląda niemalże idealnie i jej makijaż wygląda w każdym programie nienagannie. Widzowie szczególnie podziwiali jej kreacje w każdym odcinku programu ,,Kuchenne Rewolucje”, emitowanego nieprzerwanie od 2010 roku. Nie zapominajmy też o ,,MasterChef Polska”, gdzie Magda Gessler nie występuje bez pełnego makijażu.

Właścicielka wielu restauracji w całej Polsce oczywiście cały czas nie występuje w telewizji i nie pozuje do zdjęć. Tym samym możemy dostrzec ją w niektórych sytuacjach, kiedy nie ma makijażu. Jednak Magda Gessler czasem dodaje sama zdjęcia bez makijażu na swoim Instagramie. Jednak to bardzo rzadki widok.

Wybrani fani, komentują, że pani Magda wygląda zdecydowanie lepiej, kiedy jest nieumalowana. Sami możecie to ocenić, przeglądając zdjęcia Magdy Gessler bez makijażu.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Magda Gessler (@magdagessler_official)