in

Gwiazdy zdradzają jak straciły swoje dziewictwo [17 ZDJĘĆ]

Życie celebrytów od dawna jest tematem pierwszych stron gazet i portali plotkarskich. Temat jest gorący, ponieważ każdy chce to wiedzieć, a dziennikarze chcą o to pytać. Niektóre gwiazdy unikają odpowiedzi. Są jednak wyjątki i znane osoby opowiadają chętniej o intymnych sprawach.

Gwiazdy także dzielą się swoimi historiami seksualnymi. Uchylają nieco tajemnicy na temat swojego „pierwszego razu”. W tym wpisie poznacie kilka zabawnych, romantycznych, niszczycielskich, a także wstydliwych sytuacji, kiedy dziewictwo straciły gwiazdy. Dopiero po kilku latach mogą wypuścić taką informacje dla szerszej publiczności.

Angelina Jolie

Angelina w wywiadzie dla magazynu Ok! przyznała, że dziewictwo straciła w wieku 14 lat! Wydaje się to bardzo wcześnie, ale Jolie mówi, że doszło do zbliżenia ze swoim ówczesnym chłopakiem. Jednak dla niej to było za mało, podczas zbliżenia, sięgnęła po nóż i skaleczyła go, myśląc, że to chłopak poczuje większą bliskość. Odepchnął ją, a oboje byli cali we krwi. Aktorka dodaje, że jej serce waliło bardzo mocno.