in

Cleo bez makijażu

Makijaż może sprawić, że osoba zmieni się nie do poznania. Szczególnie widzimy to na przykładzie celebrytów. Gwiazdy estrady stosują najlepszej jakości kosmetyki i zabiegi, które pozwalają im wyglądać świetnie w telewizji, na zdjęciach, czy też na scenie.

Dlatego też nasza ulubiona aktorka, czy artystka może wydawać się zupełnie inną osobą, niż mogliśmy się spodziewać. Szczególnie widoczne jest to na zdjęciach spoza kulis, które spotykamy m. in. na Instagramie.

Okazuje się, że nie wszystkie gwiazdy oszukują swoich fanów, albo po prostu nie muszą. Tak jest w przypadku Cleo. Okazuje się, że piosenkarka wygląda równie świetnie bez makijażu. Gwiazda pokazała jak wygląda bez ulepszeń, naturalnie.

Cleo bez makijażu w 2013 roku (źródło: jastrzabpost.pl)

Okazuje się, że Cleo wygląda jak na nastolatka, choć ma już prawie czterdzieści lat. Fani byli wprost zachwyceni tym jak wygląda gwiazda estrady.

To dość znacząca odmiana, ponieważ Cleo do występów w telewizji, gdzie zbiera się ogromna publika preferuje dość mocny i wyrazisty makijaż. Jak widać, pod nim kryje się również piękno i wdzięk.

Widzimy zdjęcie Cleo z 2013 roku oraz z 2019 roku, które również pokazuje jej naturalny wygląd.

Cleo bez makijażu, zdjęcie z 2019 roku