in

Wszystkie tatuaże Ariany Grande

Pierwszym tatuażem Ariany Grande było malutkie serduszko na palcu u nogi. Pojawił się on w 2012 roku. Celem tego tatuażu było upamiętnienie debiutanckiego albumu „Yours Truly”. Od tego czasu na ciele Ariany pojawiło się mnóstwo innych tatuaży.

Pierwszy tatuaż Ariany Grande, wykonany w 2012 roku

Urodzona w 1993 roku gwiazda muzyki pop ma co najmniej 55 tatuażów. Od 2018 roku Ariana zrobiła sobie aż 40 nowy dziar. Część z nich pokryła inna, których tusz się wytarł.

Jak widzimy tatuaże Ariany Grande są bardzo proste. Są to pojedyncze, nieskomplikowane słowa, litery lub symbole. Nie ukrywa też swoich ulubionych postaci z bajek. Ulubionym Pokemonem Ariany jest Eevee i tym samym ma go wytatuowanego na ramieniu.

Eeevee to ulubiony Pokemon Ariany Grande

Największy tatuaż Grande to portret Chihiro, postaci z „Spirited Away: W krainie Bogów”. Gwiazda umieściła swoją ulubioną bohaterkę z tego filmu na prawym przedramieniu.

Największy tatuaż Ariany Grande – Chachiro z Spirited Away W krainie Bogów

Ariana ma również tatuaże po wewnętrznej stronie dłoni. Została sfotografowana podczas spaceru z psem w czerwcu 2020 roku. Opublikowała zdjęcie swojej lewej dłoni kilka dni później.

Ariana Grande – tatuaż na dłoni

Fani często wyłapują nowe tatuaże Ariany na jej Instagram Stories, relacjach na żywo, zdjęciach w social mediach, wywiadach, czy też teledyskach. Trzeba przyznać, że pojawia się ich mnóstwo, a wszystkie jej tatuaże możesz zobaczyć w poniższej galerii. Który podoba Ci się najbardziej?