in

Książę William i księżna Kate pokazali nowe zdjęcia księcia Louisa!

Czy para próbuje ocieplić wizerunek po ostatnim skandalu?

źródło: instagram @kensingtonroyal

Książę William i księżna Kate przez długi czas uchodzili za parę idealną. Choć w żyłach Kate nie płynie królewska krew, jej klasa, opanowanie i otwartość w stosunku do innych niemalże natychmiast przyniosły jej uwielbienie młodych Brytyjek. Minimalistyczne wybory modowe księżnej szybko zapewniły jej również tytuł ikony stylu, a ubrania, w których pojawiała się w trakcie publicznych wyjść natychmiast znikały ze sklepów. Było to możliwe, ponieważ księżna często łączy ubrania od topowych projektantów z sukienkami czy płaszczami z sieciówek, na które mogą pozwolić sobie zwykłe Brytyjki, co dodatkowo przysporzyło jej sympatii. W trakcie publicznych wyjść William i Kate zawsze wyglądali na szczęśliwych, a na ich twarzach królował uśmiech. Możliwe jednak, że pod nim kryło się coś więcej, ponieważ na idealnym wizerunku pary pojawiła się rysa.

Od początku kwietnia brytyjskie media niemalże nie przestają donosić o domniemanym romansie księcia Williama. Brytyjski następca tronu miał zdradzić żonę z jej najlepszą przyjaciółką, Rose Hunbury. Podobno gdy tylko księżna Kate się o tym dowiedziała, zażądała od męża natychmiastowej reakcji – w tym wykluczenia Rose z towarzystwa. Rzekoma kochanka rzeczywiście zniknęła z pola widzenia, co tylko dodatkowo podsyciło plotki. Podobno sama Meghan Markle powiedziała Kate, że William zdradził ją przez to, w jaki sposób zachowywała się względem niego podczas trzeciej ciąży. Księżna miała być oziębła i nie poświęcać mężowi wystarczająco dużo uwagi.

Nie wiadomo ile prawdy tkwi w tej plotce. Książęca para zdecydowała się jednak na publikację nowych zdjęć swojej najmłodszej pociechy – księcia Louisa. Jak sądzicie – czy w ten sposób próbują ocieplić wizerunek po tym głośnym skandalu? Nie byliby pierwszą parą, która naprawia wizerunek przy pomocy dziecka.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *