in ,

Kożuchowska pokazała NOGI! Zgrabne?

Jak oceniacie w skali od 0-10?

Z okazji nowego 2020 roku, Małgorzata Kożuchowska pokazała NOGI! Zgrabne?

Małgorzata Kożuchowska bardzo odważnie rozpoczęła nowy 2020 rok. Od opublikowania w sieci zdjęcia swoich długich i niezwykle zgrabnych nóg.

Aktorka dołączyła do zdjęcia życzenia oraz podziękowała wszystkim swoim bliskim i współpracownikom za ostatni rok.

„Kochani! To był dobry, bardzo pracowity rok. Mnóstwo nowych projektów i tych, w których jestem już od lat. Bywało ciężko, czasem stresująco, często na granicy możliwości, ale najważniejsze, że się udało i z perspektywy mijającego czasu było warto! Dziękuję wszystkim”… – napisała gwiazda.

Co za nogi!

Oczom fanów nie umknęły oczywiście jej długie i bardzo zgrabne nogi.

„Ale nooogi ?szczęśliwego Nowego roku”, „Ale dżaga”, „Ogień!”, „Pani Malgosiu przepiekne nogi i piekna kobieta!” – pisali w komentarzach.

A wam jak się podobają?

View this post on Instagram

Kochani! To był dobry, bardzo pracowity rok. Mnóstwo nowych projektów i tych, w których jestem już od lat. Bywało ciężko, czasem stresująco, często na granicy możliwości, ale najważniejsze, że się udało i z perspektywy mijającego czasu było warto! Dziękuję wszystkim : mojemu niezawodnemu teamowi, który jest zawsze ze mną i wspiera mnie dzielnie od lat @agencja_bumerang z @jarzebskaciesielska oraz od roku @stor9_ z @annzielinska_ ! ❤️❤️ dziewczyny kto jak nie my?????? !!! Love!!! Moje kochane @julitajaskolka i @olgabelka_hair , co ja bym bez Was zrobiła??? @alicja_werniewicz za to, że nie przestraszyłaś się tempa i mojego wybrednego charakterku??! Wszystkim, z którymi pracowałam i spotykałam się przez ten cały rok dziękuję za zaufanie i profesjonalizm! Jeśli komuś nadepnęłam na odcisk?Przepraszam! Patrzę z nadzieją przed siebie i życzę wszystkim, żeby w Nowym Roku spełniły się Wasze wszystkie marzenia, aspiracje, ambicje! Bądźcie zdrowi i szczęśliwi!!! HAPPY NEW YEAR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!??????????????

A post shared by Małgorzata Kożuchowska (@malgorzatakozuchowska_) on