in

Johnny Depp planuje kolejny ślub!

Wybranka aktora jest w wieku jego córki!

źródło: instagram @johnnydeppofficial

Johnny Depp niewątpliwie odniósł sukces na polu zawodowym. Aktor znany z takich produkcji jak Edward Nożycoręki, Piraci z Karaibów czy Marzyciel nie ma jednak tyle samo szczęścia w miłości. Deep przez 14 lat związany był z francuską piosenkarką Vanessą Paradis, z którą doczekał się dwójki dzieci. W 2015 roku poślubił Amber Heard, jednakże rok później para rozwiodła się, czemu towarzyszył ogromny skandal. Heard oskarżyła Deppa o przemoc, a ten nie pozostał jej dłużny. Jak donosi Daily Mail, pomimo trwającej batalii sądowej z byłą żoną, aktor zdążył już związać się z kolejną partnerką. Podobno para planuje ślub.

Nową wybranką Deppa jest Polina Glen, 20-letnia tancerka go-go pochodząca z Rosji. Para została przyłapana razem po raz pierwszy w zeszłym roku. Fotoreporterzy uwiecznili wtedy ich wspólny spacer w Moskwie, gdzie Depp przebywał w związku z trasą koncertową swojego zespołu. Nikt nie wiedział jednak kim jest tajemnicza piękność. Na początku roku parę widziano razem w Belgradzie, gdzie Depp kręcił film. Fakt, że Polina towarzyszyła mu w trakcie wyjazdu mógł sugerować, że tę dwójkę łączy coś więcej niż tylko przelotny romans.

Plotki o nowym związku Deppa potwierdził informator Daily Mail, który powiedział, że para poznała się w zeszłym roku w Los Angeles w trakcie jednego z przyjęć. Glen podobno zdążyła już zamieszkać w posiadłości Deppa, a sam aktor zaczął wymagać, aby odwiedzający go goście podpisywali umowę zobowiązującą ich do poufności, zgodnie z którą nie mogą opowiadać o tym, co zobaczyli w domu aktora. Rozmowna za to ma być sama Polina – podobno pochwaliła się, że wraz z Deppem planują ślub, a aktor wybiera się do Rosji, by poznać jej rodzinę. Źródło twierdzi również, że jest to pierwszy poważny związek Deppa od czasu rozstania z Heard, które kosztowało go sporo nerwów i poważnie nadszarpnęło jego wizerunek. ,,Inne kobiety w jego życiu rozrywają go na strzępy, dlatego zakochanie się w Polinie przyszło Deppowi tak łatwo” – kończy informator.

View this post on Instagram

Obsessed.

A post shared by POLINA GLEN (@polinaglen) on