in

Jechał jak wariat! Film z udziałem Patryka P. Który zginął wczoraj w Krakowie wraz z pasażerami!

Patryk P. na swoim profilu Instagramowym udostępniał nagrania, które sugerują, że osoba kierująca pojazdem – nie wiadomo, czy była to osoba o imieniu Patryk P. – lekceważyła bezpieczeństwo innych uczestników ruchu drogowego. Czy to był rajd ulicami Krakowa? Niezgodne z przepisami prędkości? Przejeżdżanie na czerwonym świetle?

Według informacji policji, Patryk P. był kierującym Renault Megane, w którym w nocy z piątku na sobotę zginęło czterech młodych mężczyzn. Patryk P. jest synem znanej krakowskiej bizneswoman, uczestniczącej w programie telewizyjnym TTV „Królowe życia”.

W nagraniach opublikowanych przez samego Patryka P., widoczna jest brawurowa i szybka jazda, przejeżdżanie na czerwonym świetle i przekraczanie dozwolonej prędkości, a także wyprzedzanie na podwójnej ciągłej. Takich nagrań jest więcej.

W internecie można również znaleźć nagrania, na których widoczne jest przyspieszanie auta do 250 km/h, przy czym na pokładzie znajduje się cztery osoby. Wszystko to dostępne na profilu Instagramowym.

Poniżej przykładowy film który znaleźć można znaleźć u Patryka P. Widać na nim astronomiczne prędkości, wyprzedzanie na zakazie czy jazda na czerwonym świetle.


Sylwia Peretti – bohaterka „Królowych Życia” w wywiadzie powiedziała:

Robi, to co ja kiedyś. Za…iście głupio, no bo mi prawko zabrali przy 98 punktach.