in ,

Heidi Klum już po ślubie?

Ten związek od początku budził kontrowersje!

źródło: instagram @heidiklum

Sensacyjne wieści płyną do nas zza zachodniej granicy. Supermodelka Heidi Klum (46) i gitarzysta zespołu Tokio Hotel, Tom Kaulitz (29), podobno mają być już po ślubie! Do dokumentów potwierdzających zawarcie związku małżeńskiego dotarł portal TMZ.

Śladem innych gwiazd – takich jak chociażby Justin Bieber czy Miley Cyrus – Klum i Kaulitz zdecydowali się nie informować mediów czy i kiedy planują ślub. Para zaręczyła się w grudniu zeszłego roku. Choć w lutym faktycznie pojawiły się plotki o tym, że ta dwójka jest już małżeństwem, zostały one natychmiast zdementowane przez brata Kaulitza, przez co temat szybko rozszedł się po kościach. Okazuje się jednak, że portalowi TMZ udało się dotrzeć do dokumentów potwierdzających wcześniejsze doniesienia. Skromny ślub miał odbyć się 22 lutego. Ta data jest o tyle szczególna, że para poznała się dokładnie rok wcześniej. Podobno modelka i muzyk zrezygnowali też ze ślubnego przyjęcia. Zamiast tego mieli jedynie udać się na obiad do chińskiej restauracji.

Związek Klum i Kaulitza od samego początku budził kontrowersje – nie tylko ze względu na dzieląca parę znaczną różnicę wieku, ale także dlatego, że na początku związku z Heidi Tom formalnie… miał jeszcze żonę! Klum wyraźnie odmłodniała przy nowym partnerze, a on sam najwyraźniej również nie ma problemu z wiązaniem się ze znacznie starszymi od siebie kobietami – jego pierwsza żona, modelka Ria Sommerfeld, była od Kaulitza starsza o 8 lat. Dla Heidi również nie jest to pierwsze małżeństwo. Wcześniej była żoną Rica Pipino oraz Seala. Modelka posiada również czwórkę dzieci z poprzednich związkow.

Kibicowaliście tej miłości?

View this post on Instagram

Show Time @tokiohotel BERLIN ❤️

A post shared by Heidi Klum (@heidiklum) on