in

Daisy May Cooper szokuje ,,kreacją” na gali BAFTA!

Gwiazda przyciągnęła uwagę nietypowym happeningiem. Skąd taki pomysł?

źródło: instagram @thiscountrybbc

Kolejna gala BAFTA, czyli Virgin Media British Academy Television Awards już za nami. Jak co roku pojawiło się na niej wiele osobistości ze świata show biznesu, a gwiazdy prześcigały się w doborze kreacji, które jeszcze przez długi czas komentowane będą w mediach. Na ich tle szczególnie wyróżniała się jedna, którą specjalnie na tę okazję przygotowała Daisy May Cooper. Obszerna suknia wykonana z worka na śmieci zdecydowanie nie wpisywała się w elegancki charakter imprezy. Zastanawiający był również gołąb na głowie nominowanej do jednej z nagród aktorki. Mogłoby się wydawać, że Cooper jako aktorka komediowa podeszła do wyboru stylizacji z poczuciem humoru. Jak się jednak okazało, taki wybór stroju nie był przypadkowy.

Suknia, którą Daisy skradła show, wykonana została przez jej mamę oraz przyjaciół. Pomimo dość specyficznych materiałów można zaryzykować stwierdzenie, że sam krój był całkiem nieźle przemyślany. Jak dobrze wiemy, gwiazdy potrafią wydać majątek na suknie od projektantów, aby jak najlepiej zaprezentować się na czerwonym dywanie i dołączyć do grona tych ,,najlepiej ubranych”. Dlaczego Cooper zrezygnowała z takiej możliwości?

Rozwiązanie tej zagadki przyszło dość szybko, ponieważ dziennikarze od razu spytali aktorkę skąd taki wybór. Jak się okazuje, Cooper zrezygnowała z eleganckiej sukni, a zaoszczędzone w ten sposób pieniądze przekazała na rzecz lokalnego banku żywności. Musimy przyznać, że taka postawa wymagała odwagi. Godne podziwu?