in

Małgorzata Rozenek zagra u Patryka Vegi?

Reżyser chętnie zatrudniłby gwiazdę!

źródło: instagram @patryk_vega_official

Trzeba przyznać, że ,,5 minut” Małgorzaty Rozenek trwa już od kilku dobrych lat. Po roli gospodyni programów telewizyjnych, a także serii ,,perfekcyjnych” książek, Rozenek stawia poprzeczkę coraz wyżej, angażując się w kolejne, czasem zaskakujące projekty. Wszystko wskazuje na to, że są całkiem spore szanse, by mogła spróbować swoich sił również jako aktorka! Chęć współpracy z gwiazdą wyraził Patryk Vega.

Vega to obecnie jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich reżyserów. Jego produkcje przyciągają do kin tłumy – głównie dzięki świetnej promocji oraz chwytliwej tematyce. Pomimo kontrowersyjnego stylu Vegi, na współpracę z nim decydują się kolejne gwiazdy, które pojawienie się w jego filmach traktują jak wyzwanie oraz możliwość pokazania się w zupełnie innej odsłonie. Tak było np. w przypadku Małgorzaty Kożuchowskiej, która – na co dzień zadbana i elegancka – pozwoliła oszpecić się do roli ambitnej i zawziętej policjantki.

Okazuje się, że oprócz aktorów, którzy pojawiają się w niemalże każdym filmie reżysera, sam Vega chętnie zobaczyłby na planie swoich produkcji także nowe postaci. W rozmowie z Super Expressem potwierdza, że jedną z nich mogłaby być Małgorzata Rozenek.

Jestem wręcz przekonany, że prędzej czy później spotkamy się na planie. Na pewno musi to być rola, która zarówno dla niej, jak i dla mnie będzie wyzwaniem. Małgosię bardzo cenię i uważam, że ma kapitalną osobowość, więc nie widzę przeszkód, byśmy mogli współpracować. – powiedział gazecie reżyser.