in ,

Polskie gwiazdy bez PHOTOSHOPA [35 ZDJĘĆ]

Tych zdjęć nie zobaczycie w kolorowych magazynach!

Celebryci to ludzie, którzy niemalże 24 godziny wystawieni są na wzrok wszystkich, a przede wszystkim obiektywy paparazzi. W telewizji albo na okładkach wyglądają idealnie, ale oczywiście rzeczywistość jest inna i brutalna – pytanie tylko dla kogo?

Jak każdy człowiek, również celebryci zaliczają wpadki i mają czasem gorsze dni. Również nie wyglądają tak idealnie jeśli przyjrzymy im się z bliska.

Na instagramowym profilu @bez_fotoszopa znajdziemy wiele zdjęć, które odkrywają karty i pokazują nam jak znane osoby wyglądają bez makijażu i charakteryzacji.

Oczywiście nie śmiejemy się z tego jak ktoś wygląda, ale te zdjęcia idealnie pokazują, że nie wszystko jest tak kolorowe i piękne na mogłoby się wydawać. Spójrzcie na te fotografie i przekonajcie się, że świat bez photoshopa i innych zabiegów upiększających to nie to samo i należy oddzielać fikcję od rzeczywistości.

Małgorzata Socha

Małgorzata Socha to aktorka, którą możecie znać z wielu seriali, a także chociażby z reklamy marki Apart. Tam występuje oczywiście w makijażu. Jednak patrząc na powyższe zdjęcie i bez niego wygląda bardzo młodo i pięknie. Prawda?