in ,

Małgorzata Rozenek-Majdan – związki

Z kim była do tej pory „Perfekcyjna Pani Domu”?

Małgorzata Rozenek
Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek jest jedną z najbardziej rozchwytywanych gwiazd stacji TVN. Jest też uznawana za jedną z najpiękniejszych celebrytek w naszym kraju. Prywatnie jest żoną znanego bramkarza Radosława Majdana. Co jeszcze wiemy o jej poprzednich związkach?

Małgosia była jak dotąd w wielu związkach, jednak wśród jej znanych partnerów możemy wymienić tylko dwa nazwiska – Rozenek i Majdan.

W czasie studiów Małgorzata wzięła ślub z prawnikiem – Łukaszem Bukaczewskim. Niestety, ich małżeństwo zakończyło się rozwodem.

Jacek Rozenek
Jacek Rozenek

W 2003 prezenterka poślubiła aktora Jacka Rozenka, z którym ma dwóch synów: Stanisława (ur. 2006) i Tadeusza (ur. 31 maja 2010). ich związek także zakończył się rozwodem, który miał miejsce 17 kwietnia 2013 r.

Małgorzata Rozenek-Majdan z synami
Małgorzata Rozenek-Majdan z synami

Małgosia od 2013 związana jest z byłym bramkarzem Radosławem Majdanem, którego poślubiła 10 września 2016. 15 grudnia 2019 poinformowali, że spodziewają się dziecka. Dla Małgosi będzie to już trzeci potomek – kolejny synek, zaś w przypadku Radka będzie to jego pierwsze biologiczne dziecko.

Małgorzata Rozenek-Majdan
Małgorzata Rozenek-Majdan