in

Dubieniecki vs. Boruc – nieoczekiwany konflikt!

Prawnik sugeruje piłkarzowi, by uciszył swoją żonę!

źródło: instagram @mannei_is_her_name

Sara Mannei ma wszystko, by móc odcinać kupony od statusu żony piłkarza. Gwiazda nie spoczęła jednak na laurach i stara stale się rozwijać oraz podejmować nowe wyzwania. Mannei zobaczyć mogliśmy m.in. jako gospodynię jednego z programów o modzie. Żona Boruca nagrała też swoją płytę, która spotkała się z ciepłym przyjęciem fanów. Wraz z siostrami prowadzi również własną markę biżuterii.

Mannei nigdy nie ukrywała jak ważną częścią jej życia jest rodzina. Na jej instagramowym profilu znajdziemy mnóstwo zdjęć męża i dzieci. Mannei relacjonowała również przebieg swojej ostatniej ciąży. Kilka tygodni temu do klanu Boruców dołączył mały Noah, a zarówno gwiazda, jak i jej mąż nie ukrywali radości z faktu, że ich rodzina się powiększyła.

Ostatnio Sara wrzuciła na instagram zdjęcie całej piątki z uroczym podpisem: Oboje z Arturem pochodzimy z dużych rodzin i zawsze wiedzieliśmy, że chcemy taką stworzyć. Marzenia się spełniają. Wśród hashtagów znalazł się m.in. #familyof5

Fani zauważyli jednak, że Artur Boruc ma także syna z poprzedniego małżeństwa. Zastanawiali się czy chłopczyk nie szuka kontaktu z ojcem i czy nie jest mu przykro widząc zdjęcia publikowane przez Mannei. Sara zdecydowała się odpowiedzieć: Nie szuka bo nie zna ojca! Widzieliśmy go z 5 razy od czasu narodzin. Nasze córeczki nie miały okazji go poznać. Jego matka o to zadbała.. Niestety nie wszyscy stawiają dobro dziecka nad swoje ego i urażoną dumę.

Do dyskusji nieoczekiwanie włączył się Marcin Dubieniecki, obecny mąż byłej żony Boruca, Katarzyny Modrzewskiej. Za pośrednictwem Twittera zdecydował się przekazać Borucowi ,,wiadomość”: Nie czytam tego typu artykułów, ale dla pana lepiej byłoby, abym jako naoczny świadek patologii w relacji ojciec i syn, jaką pan uskutecznia, lepiej się nie wypowiadał. Sugeruję też uciszyć swoją WAG.

Boruc odpowiedział ostro: Zastanawiające jest dla mnie to co Pan ma na myśli pisząc uciszyć…? To jedno, drugie to marnowanie czasu na tweety tego typu, zamiast szykowania paczki dla siebie i małżonki… Patologia i złodziejstwo to bardziej pasuje jednak do Pańskiej osoby – napisał, nawiązując tym samym do sprawy o wyłudzenie milionów z PFRON oraz pranie brudnych pieniędzy, w której Dubieniecki i jego małżonka zasiedli na ławie oskarżonych. Myślicie, że ten konflikt będzie miał swój dalszy ciąg?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *