in

Ciąża Meghan Markle to mistyfikacja?!

Brytyjczycy podejrzewają, że księżna może nie być w ciąży!

źródło: instagram @kensingtonroyal

Meghan Markle dołączyła do brytyjskiej rodziny królewskiej w atmosferze skandalu. Kolejne informacje na jej temat, które przedostawały się do mediów, z pewnością nie były wygodne dla Pałacu. Dzięki wylewnej rodzinie oraz rozmownym znajomym księżnej mogliśmy dowiedzieć się m.in. że Meghan nie utrzymuje kontaktu z ojcem, że w trakcie jej pierwszego ślubu gościom wręczane były paczuszki z marihuaną oraz że księżna od dawna miała mieć obsesję na punkcie Harry’ego i postawiła sobie za cel, by go ,,upolować”.

Kolejne informacje, które docierają do nas z Wysp z pewnością przyprawiają PR-owców rodziny królewskiej o zawrót głowy. Na instagramowym profilu megsytheduchess pojawiły się bowiem zdjęcia mające być dowodem na to, że księżna wcale nie jest w ciąży, a jej widoczny już brzuszek to jedna wielka mistyfikacja! Zdaniem prowadzących konto, fałdki na brzuchu księżnej nie są typowe dla brzucha kobiety w ciąży, co rodzi podejrzenia, że Meghan i Harry wynajęli surogatkę, a sama księżna miałaby posługiwać się atrapą ciążowego brzuszka, która od czasu do czasu układa się w nienaturalny sposób.

Przypomnijmy, że z podobnymi oskarżeniami musiała zmierzyć się Beyonce w trakcie swojej pierwszej ciąży. Czy jednak rodzina królewska mogłaby pozwolić sobie na tak wielki skandal?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *