in

Legalna Blondynka nie jest już blondynką!

Reese Witherspoon zdecydowała się na radykalną zmianę wizerunku.

źródło: instagram @reesewitherspoon

Od kiedy Reese Witherspoon zagrała główną rolę w filmie Legalna Blondynka, wszyscy zaczęli kojarzyć ją z wizerunkiem słodkiej, drobnej blondynki, która pomimo niezdarnego sposobu bycia, nadrabia urokiem. Okazuje się jednak, że to przeszłość – we wtorek aktorka została przyłapana przez fotoreporterów na planie nowego serialu i na pierwszy rzut oka ciężko jest ją rozpoznać!

W Los Angeles rozpoczęły się właśnie zdjęcia do nowego serialu dla Apple TV, w którym jedną z głównych ról, obok Jennifer Aniston, zagra właśnie Reese Witherspoon. To pierwszy raz od blisko 20 lat, kiedy te dwie aktorki będziemy mogli zobaczyć wspólnie na ekranie – ostatni raz zdarzyło się to w 2000 roku – Reese wcieliła się wtedy w młodszą siostrę granej przez Aniston Rachel w serialu Przyjaciele.

Najnowszy serial z udziałem obu pań ma mieć dwa sezony i dwadzieścia odcinków, a za każdy z nich każda z wymienionych aktorek zainkasować ma niebagatelną kwotę 1,1 miliona dolarów. Produkcja może okazać się przełomowa dla Reese, ponieważ pozwala jej zerwać z wizerunkiem słodkiej blondynki. Na zdjęciach z planu widzimy, że na potrzeby serialu aktorka zmieniła fryzurę i obecnie jej włosy mają głęboki, brązowy odcień!  Zdjęcia Reese jako brunetki zobaczycie tutaj.Co sądzicie o takiej zmianie?