in

Jennifer Aniston świętuje 50 urodziny w ramionach byłego męża!

Aktorska para Aniston-Pitt ponownie przyłapana razem!

źródło: instagram @jennifer_aniston_the_official

Gdy w 1998 roku Jennifer Aniston zaczęła spotykać się z Bradem Pittem, para szybko została okrzyknięta jedną z najpiękniejszych par Hollywood. Brannifer, jak określali ich fani, pobrali się w 2000 roku i wydawali się być zgodnym i szczęśliwym małżeństwem, dlatego też dla wielu osób szokiem była informacja o ich separacji, którą ogłoszono w 2005 roku. Jako domniemane powody rozpadu związku podawano romans Brada z Angeliną Jolie na planie filmu Pan i Pani Smith, choć aktor wielokrotnie zaprzeczał tym plotkom. Od momentu rozstania, Pitt zagrał w wielu wysokobudżetowych filmach, podczas gdy kariera Aniston nie była już tak spektakularna. Fani utożsamiają ją głównie z rolą Rachel w kultowym serialu Przyjaciele, a sama aktorka przez lata budowała wizerunek ,,przyjaznej dziewczyny z sąsiedztwa”.

W kolejnych latach, kiedy pojawiły się pierwsze doniesienia o problemach w związku Pitt-Jolie, prasa niejednokrotnie spekulowała o możliwym zejściu się byłych małżonków, a fani podłapali tę informację uznając, że tylko z Bradem Jennifer była prawdziwie szczęśliwa. Plotki te uciszył ślub aktorki z amerykańskim aktorem Justinem Theroux, który miał miejsce w 2015 roku. Jednak i ten związek nie przetrwał próby czasu, a para ostatecznie rozstała się po 2,5 roku razem. W międzyczasie rozpadł się również związek Brada z Angeliną. To nie mogło umknąć mediom.

11 lutego Jennifer obchodziła swoje 50 urodziny, wydając z tej okazji huczne przyjęcie, na którym pojawiło się wiele pierwszoligowych gwiazd ze świata show businessu. Z oficjalnych źródeł wiadomo, że na imprezie nie było byłego męża aktorki – Justina. Zgromadzeni przed lokalem fotoreporterzy wypatrzyli jednak wśród gości Brada Pitta, który próbował niepostrzeżenie dostać się do środka. Obecni na przyjęciu goście donoszą, że para nie szczędziła sobie serdecznych słów, a w pewnym momencie również się przytuliła. Czy oznacza to, że mimo próby czasu uczucie między byłymi małżonkami jeszcze nie wygasło?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *