in

Jednak to tylko plotki?

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski – Czy para pojawi się wspólnie na antenie programu? A może to tylko marzenia fanów?

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski poprowadzą razem program? W sieci od dawna można znaleźć przypuszczenia i domysły na ten temat. Niedawno można było usłyszeć pogłoski, że dyrektor programowy TVN Edward Misztal miał zaproponować im wspólny program w nowej ramówce TVN. Mówiono, że ich związek wzbudza tak wiele pozytywnych emocji, że popularnością mogliby prześcignąć inną popularną parę TVN – Małgorzatę i Radka Majdanów.

Sam Przemek Kossakowski zdradzał niejednokrotnie swoje obawy przed wspólnym programem. Bał się, że mogłoby to spowodować jeszcze większe zainteresowanie ich związkiem i życiem prywatnym, a podróżnik nie chce informować o wszystkim mediów. Uważa, że ta sfera życia powinna pozostać jak najbardziej w tajemnicy. Twierdzi również, że być może właśnie dlatego wzbudzają tak pozytywne emocje wśród fanów, gdyż po prostu nie sprzedają swojego życia mediom i nie opowiadają wszystkich szczegółów. Obawia się również, że wspólny program z Martyną mógłby to zmienić, a zbyt duża medialność wcale nie zwiększyłaby sympatii widzów do nich, a wręcz przeciwnie.

Jak widać, wspólny program Kossakowskiego i Wojciechowskiej to jedynie na razie plotki – być może marzenia wiernych fanów, ale na razie nie do zrealizowania. Wszak żadnych oficjalnych ustaleń ani zapowiedzi nie było. O wspólnym programie nie może być także mowy, gdyż Przemek planuje obecnie dłuższą podróż do Afryki lub Indii. Martyna również zaangażowana jest w kilka swoich projektów. Pozostaje więc na razie czekać.

 

Źródło zdjęcia: Profil FB Przemka Kossakowskiego