in ,

Nowy partner Lary Gessler

„To osoba ze świata prawniczego” – kim jest wybranek córki najbardziej znanej restauratorki w Polsce? Dlaczego zostawiła męża?

Lara Gessler nie próżnuje! Chociaż wciąż pozostaje w formalnym związku z Pawłem Ruczem to podobno to podobno poznała już kogoś nowego. I to ze świata prawniczego, czyli zupełnie innego niż jej mąż, który jest…barmanem! Czy to właśnie z tego powodu ich małżeństwo się nie udało? Chociaż oboje związani są z gastronomią, trzeba przyznać, że blichtr i sława, którą zachłysnęła się Lara, mógł przeszkadzać skromnemu i pozostającemu w cieniu Ruczowi. Ich trwające niecały rok małżeństwo bardzo szybko stało się fikcją, a oboje twierdzili, że „przestało im się układać”. Jednak prawdziwych powodów oboje nie wskazują, dlaczego więc tak szybko zrezygnowali? Może to nie było po prostu to?

Lara Gessler nie komentuje sytuacji związanej z nowym mężczyzną, wody w usta nabrała także jej matka – Magda Gessler dotąd lubiąca ujawniać szczegóły z życia swojego i córki. Plotki głoszą, że nigdy nie lubiła męża córki, ciekawe więc co myśli o jej nowym wyborze? Czy osoba ze świata prawniczego będzie bardziej nadawała się dla jej córki?