in

Znani Polacy kiedyś i dziś! Zobacz jak się zmienili! [40 ZDJĘĆ]

Sprawdź jak zmieniali się przez lata. Czy obecny wygląd tych gwiazd to zasługa medycyny estetycznej? Przekonaj się sam!

Małgorzata Rozenek-Majdan

Nie uwierzycie jak „zwyczajnie” wyglądali celebryci zanim jeszcze zaistnieli w telewizji i Internecie! Każda gwiazda buduje swój wizerunek przez lata. Kojarzymy ją raczej z tego, co pokazywane jest nam w gazetach, w TV, czy w sieci.

Jednak każda aktorka, piosenkarka, czy osoba publiczna wyglądała w młodości lub przez rozpoczęciem wielkiej kariery zupełnie inaczej. Oczywiście wpływ na to ma wiele czynników jak dostęp do medycyny estetycznej, styl ubioru i moda, a przede wszystkim czas, który płynie. Wszystko to sprawia, że gwiazdy i ich wygląd zmieniają się. Sprawdź koniecznie jak polscy celebryci zmienili się przez lata.

Beata Tyszkiewicz

Beata Tyszkiewicz

„Pierwsza dama polskiego filmu” zadebiutowała w filmie „Zemsta” rolą Klary. Był to rok 1956. Beata Tyszkiewicz, od tamtej pory odegrała ponad 100 ról filmowych i teatralnych. W obecnych czasach większość może kojarzyć panią Beatę z roli jurora w programie Taniec z gwiazdami. Malo osób może to wiedzieć, ale w latach 60. była żoną wybitnego reżysera, Andrzeja Wajdy, z którym ma córkę.

Ewa Farna

Ewa Farna
Małgorzata Rozenek-Majdan

Ewa Farna to znana  w Polsce piosenkarka i  autorka tekstów. Na świat przyszła w 1993 roku w czeskim Trzyńcu. Farna jest laureatką wielu konkursów i festiwali muzycznych swoją karierę rozpoczęła jako nastolatka. Mając zaledwie 13 lat, wydała swój pierwszy album na rynek czeski. Rok później ukazał się jej debiutancki album w języku polskim.

Przez te lata z małej dziewczynki stała się dorosłą kobietą. Zmieniła się przez ten czas bardzo i niewielu mogłoby ją poznać.

Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska

Gwiazda programu „Królowe życia” również wyglądała kiedyś zupełnie inaczej niż teraz. Jak widzimy to również wykreowany styl, który znamy obecnie. Dagmara nie jest naturalną blondynką. Obecnie znana jest z mocnego makijażu i szalonego stylu i kontrowersyjnego stylu oraz odważnych wypowiedzi.