in

Zaskakujące metamorfozy Damięckiego i Książkiewicz!

O czym będzie film, dla którego aktorzy drastycznie zmienili wygląd?

źródło: instagram @mateuszdamiecki @weronikaksiazkiewicz

Wszystko wskazuje na to, że już niedługo fani mocnego kina będą mieli powód do radości. Właśnie zaprezentowano pierwsze zdjęcia z planu filmu Cypriana Olenckiego pod wymownym tytułem ,,Furioza. Film ma być inspirowany prawdziwymi wydarzeniami i wprowadzać nas w świat chuliganów.

Trzeba przyznać, że obsadę dobrano idealnie. W filmie zobaczymy m.in. Mateusza Banasiuka, Janusza Chabiora, Szymona Bobrowskiego czy Wojciecha Zielińskiego. Wśród odtwórców głównych ról znaleźli się także Mateusz Damięcki (jako Golden) i Weronika Książkiewicz (jako Dzika). Choć na ujawnionych zdjęciach widzimy, że charakteryzacja będzie mocną stroną powstającego obrazu, to jednak metamorfozy Damięckiego i Książkiewicz mogą naprawdę zaskoczyć. Aktorzy dodatkowo podgrzewają atmosferę wokół filmu, publikując na swoich instagramach krótkie wzmianki na temat tego, jak przygotowywali się do roli.

Co sądzicie o nowych wcieleniach Książkiewicz i Damięckiego? My jesteśmy pod wrażeniem i z niecierpliwością czekamy na film!

View this post on Instagram

#GOLDEN CUT #furioza #furiozafilm

A post shared by Mateusz Damięcki (@mateuszdamiecki) on