in

Wielkie zmiany u Moniki JAC Jagaciak!

Czy modelka zwolni tempo?

źródło: instagram @jacMonika

Choć w ostatnich czasach popularność programów związanych z modą wzrosła, życie pokazuje, że telewizyjne show pokroju Top Model wcale nie muszą być przepustką do świata modelingu. Osoby posiadające prawdziwe predyspozycje i determinację od początku skupiają się na pracy i warsztacie, a nie na udziale w nastawionych na oglądalność ,,konkursach”, które ostatecznie wypromowały wiele celebrytek i ani jednej top modelki.

Na szczęście nie możemy narzekać na brak polskiej reprezentacji w świecie high fashion. Na wybiegach od lat widzimy takie modelki jak Anja Rubik, Małgosia Bela czy Magda Frąckowiak. Do tej grupy należy też młodziutka Monika Jagaciak, znana jako JAC, która spektakularną karierę w modelingu rozpoczęła w wieku zaledwie 13 lat, zostając twarzą marki Hermes. Od tamtej pory, jej kariera to pasmo sukcesów, którego pozazdrościć mogą jej starsze i bardziej doświadczone koleżanki z branży. Jagaciak pojawiła się w kampaniach Calvina Kleina, Marca Jacobsa, Valentino, YSL, Prady, Diora, Dolce&Gabbana czy Chanel. Wielokrotnie podziwiać mogliśmy ją również na okładkach czołowych magazynów branżowych.

W 2017 roku Jagaciak poślubiła serbskiego fotografa Branislava Jankica. Jak się właśnie okazało, para spodziewa się pierwszego dziecka! Monika potwierdziła już oficjalnie, że będzie to córeczka. Serdecznie gratulujemy i życzymy zdrowia maleństwu oraz przyszłej mamie!