in

Dealer Gwiazd znowu na wolności!

Cezary P. po 3 latach wyszedł za kaucją

Sprawa handlującego kokainą na warszawskich salonach Cezarego P. 3 lata temu wstrząsnęła polskim Internetem. Mężczyzna złapany został w Warszawie w trakcie dokonywania jednej z transakcji. Media niemal natychmiast okrzyknęły mężczyznę Dealerem Gwiazd, choć wiadomo, że z jego usług korzystali także prawnicy, politycy czy inne wysoko postawione i majętne osoby stolicy.

Po zatrzymaniu Cezarego P. śledczy dotarli do jego notatnika, w którym za pomocą szyfru dokumentowane były wszystkie transakcje. Choć lista nazwisk klientów do dzisiaj nie została ujawniona, mężczyzna oskarżony został o sprzedanie narkotyków co najmniej 237 osobom. Suma sprzedaży opiewała na niebagatelną sumę miliona złotych.

W trakcie procesu na salę sądową w charakterze świadków wzywane były kolejne osoby – od mniej popularnych celebrytów, do znanych i lubianych aktorów. Większość z nich zarzekała się, jakoby nigdy nie kupowała u Cezarego P. narkotyków, a wszelkie kontakty polegały na zamawianiu u oskarżonego domowych obiadów oraz alkoholu w atrakcyjnych cenach. Internauci szybko wyśmiali te wyjaśnienia, komentując, że ,,kotlety” to tylko sprytnie ustalone hasło pomiędzy sprzedawcą kokainy, a jego klientami.

Proces Cezarego P. powoli dobiega końca, a sąd przesłuchał już większość kluczowych dla sprawy świadków. Z tego względu sąd zgodził się na to, aby Cezary P. opuścił areszt. Konieczne było jednak uiszczenie przez Cezarego P. kaucji. Ta wyniosła 100 tysięcy złotych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *