in

Czy już wkrótce zobaczymy nowe odcinki Gossip Girl?

Trwają rozmowy nad kontynuacją serialu.

źródło: instagram @blakelively

Serial Gossip Girl, znany w Polsce pod nazwą Plotkara, to jeden z najpopularniejszych seriali dla nastolatków, jaki kiedykolwiek powstał. Decyzja o zakończeniu serii w 2012 roku była ciosem dla wiernych fanów Plotkary, którzy mogli śledzić przygody przyjaciół z Upper East Side przez sześć sezonów.

Po siedmiu latach pojawiły się jednak informacje, że być może już wkrótce znów zobaczymy Blair Waldorf i Serenę van der Woodsen w akcji. Jako pierwsza do sprawy odniosła się odtwórczyni roli Sereny, Blake Lively, która już w zeszłym roku zapowiedziała, że gdyby kontynuacja serialu miała mieć miejsce, to ona sama chętnie wzięłaby w takim przedsięwzięciu udział. W tamtym momencie wydawało się to jednak być tylko sentymentalnym wyznaniem – w końcu to właśnie ten serial przyniósł Blake rozpoznawalność na całym świecie. Ona sama wyznała, że dzięki pracy na planie nauczyła się wiele o modzie, co w kolejnych latach przyniosło jej tytuł jednej z najlepiej ubranych gwiazd.

Wygląda jednak na to, że choć od ostatniego odcinka Gossip Girl minęło już wiele lat, to decyzja o wznowiniu serii wcale nie jest aż tak nieprawdopodobna. Właściciel stacji The CW, która emitowała wszystkie odcinki Plotkary, powiedział właśnie, że trwają rozmowy na ten temat, a wszystko zależy tak naprawdę od tego, czy do współpracy uda się zaangażować oryginalnych twórców – Josha Schwartza oraz Stephanie Savage. A wy tęsknicie za Plotkarą?