in

Córka Sereny Williams nie będzie obchodzić urodzin!

Tenisistka wyjawiła powody swojej decyzji

źródło: instagram @serenawilliams

Serena Williams to niekwestionowana gwiazda sportu. Zarówno ona, jak i jej siostra, Venus, osiągnęły w zawodowym tenisie praktycznie wszystko. Nic więc dziwnego, że Serena postanowiła zwolnić tempo i skupić się na życiu rodzinnym. Tenisistka przyjęła oświadczyny Alexisa Oaniana w 2016 roku, a ich ślub miał miejsce w 2017. Wkrótce potem na świecie pojawiła się córeczka pary – mała Olympia. Dziewczynka nie będzie jednak świętować urodzin – ani pierwszych, ani kolejnych. Fani tenisistki dowiedzieli się o tym z insta stories gwiazdy.

Serena Williams wyprawiła córce przyjęcie, a relację z niego zdała na instagramie. Na serii filmików widzimy, że ogród gwiazdy został wypełniony wszelkiego typu elementami, które są charakterystyczne dla garden party zorganizowanego z myślą o dzieciach. Plac zabaw, stoliki, ławeczki i namioty z atrakcjami to nie wszystko. Do dyspozycji gości był również namiot z szyldem Olympia’s Candy Shop, w którym mogli oni częstować się słodyczami i przekąskami. Gwiazda na bieżąco komentowała to, co nagrywała. Jej fani dowiedzieli się więc, że przyjęcie wydane zostało… bez okazji!

Jesteśmy świadkami Jehowy i nie obchodzimy urodzin. Chcieliśmy więc po prostu spędzić razem czas i dobrze się bawić. – powiedziała tenisistka. Czy gwiazda wyprawiła więc obchodzącej pierwsze urodziny córce przyjęcie, nie nazywając go przyjęciem urodzinowym ze względów religijnych?