in

Córka Sereny Williams nie będzie obchodzić urodzin!

Tenisistka wyjawiła powody swojej decyzji

źródło: instagram @serenawilliams

Serena Williams to niekwestionowana gwiazda sportu. Zarówno ona, jak i jej siostra, Venus, osiągnęły w zawodowym tenisie praktycznie wszystko. Nic więc dziwnego, że Serena postanowiła zwolnić tempo i skupić się na życiu rodzinnym. Tenisistka przyjęła oświadczyny Alexisa Oaniana w 2016 roku, a ich ślub miał miejsce w 2017. Wkrótce potem na świecie pojawiła się córeczka pary – mała Olympia. Dziewczynka nie będzie jednak świętować urodzin – ani pierwszych, ani kolejnych. Fani tenisistki dowiedzieli się o tym z insta stories gwiazdy.

Serena Williams wyprawiła córce przyjęcie, a relację z niego zdała na instagramie. Na serii filmików widzimy, że ogród gwiazdy został wypełniony wszelkiego typu elementami, które są charakterystyczne dla garden party zorganizowanego z myślą o dzieciach. Plac zabaw, stoliki, ławeczki i namioty z atrakcjami to nie wszystko. Do dyspozycji gości był również namiot z szyldem Olympia’s Candy Shop, w którym mogli oni częstować się słodyczami i przekąskami. Gwiazda na bieżąco komentowała to, co nagrywała. Jej fani dowiedzieli się więc, że przyjęcie wydane zostało… bez okazji!

Jesteśmy świadkami Jehowy i nie obchodzimy urodzin. Chcieliśmy więc po prostu spędzić razem czas i dobrze się bawić. – powiedziała tenisistka. Czy gwiazda wyprawiła więc obchodzącej pierwsze urodziny córce przyjęcie, nie nazywając go przyjęciem urodzinowym ze względów religijnych?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *