in

Beyonce i Jay Z ukrywają rozwód?

Czy najbardziej wpływowa para przemysłu muzycznego wciąż jest razem?

źródło: instagram @beyonce

Małżeństwo Beyonce i Jaya Z nigdy nie należało do łatwych. Choć para od zawsze była bardzo powściągliwa w dzieleniu się życiem prywatnym, od czasu do czasu do mediów przedostawały się informacje o kryzysach w ich związku, wywołanych rzekomymi kolejnymi romansami rapera. Jaya Z wiązano między innymi z Rihanną czy Ritą Orą. Beyonce dzielnie znosiła te plotki dbając o to, by wizerunek państwa Carter (prawdziwe nazwisko Jaya Z) był dopracowany do perfekcji. Fani muzyków nie dawali jednak za wygraną komentując, że to małżeństwo to raczej transakcja biznesowa i że ich idole nigdy się nie rozstaną, bo jako para są znacznie bardziej wpływowi.

Ci, którzy mimo wszystko wierzyli jeszcze, że związek Queen B i Jaya Z jest szczęśliwy, ostatecznie pozbyli się złudzeń po wydaniu przez piosenkarkę albumu Lemonade, na którym usłyszeć można było wiele gorzkich wyznań. Najpopularniejszym wersem okazał się ten o ,,Becky with the good hair”, z którą mąż rzekomo miał zdradzić wokalistkę. Internauci za wszelką cenę próbowali odkryć kim jest Becky, a najpopularniejszy trop prowadził do projektantki Rachel Roy. Jak się później okazało, fani muzycznych gigantów zniszczyli projektantce życie nękając ją i hakując jej prywatne konta. Sam Jay Z w jednym z wywiadów przyznał się do zdrady, tłumacząc ją ,,byciem wypranym z emocji”. Ostatecznie para wydała wspólny album mający być formą terapii. Osoba z otoczenia pary donosi jednak, że małżeństwo najprawdopodobniej jest już po rozwodzie. Dowodem na to ma być fakt, że piosenkarka zarejestrowała nowe utwory pod swoim panieńskim nazwiskiem (wcześniej używała do tego celu nazwiska męża).

Sama Beyonce zareagowała szybko. Na jej instagramie pojawiła się cukierkowa sesja z mężem, mająca uciszyć wszelkie plotki. Zobaczcie zdjęcia. Przekonują was?