in

The Voice Senior – czy Marta Manowska zastąpi Barbarę Kurdej-Szatan?

W grę wchodzić mogą naprawdę gwiazdorskie stawki!

źródło: instagram @kurdejszatan @martamanowska

Kiedy TVP ujawniła, że ma w planach emisję programu o sercowych podbojach rolników, wiele osób uznało, że to żart. Rolnik Szuka Żony odniósł jednak ogromny sukces. Stała za tym nie tylko zaskakująca fabuła, ale także prowadząca telewizyjne show, Marta Manowska. Jej serdeczne usposobienie podbiło serca widzów i otworzyło jej drogę do dalszej kariery.

Manowska została prowadzącą kolejnej autorskiej produkcji stacji, Sanatorium Miłości. Również i ten program cieszył się sympatią widzów, jednocześnie umacniając pozycję dziennikarki. Jej otwartość i naturalne ciepło sprawiły, że widzowie nie wyobrażają sobie już perypetii pełnych życia seniorów bez Manowskiej w tle. Nic więc dziwnego, że gdy pojawiły się informacje, że po The Voice Kids TVP planuje kolejną edycję programu – tym razem skierowaną do seniorów –  Manowska wydawała się oczywistą kandydatką na stanowisko prowadzącej muzyczne show. Jej największą konkurentką w rywalizacji o to stanowisko ma być Barbara Kurdej-Szatan, która pracowała przy dwóch wcześniejszych formatach: The Voice oraz The Voice Kids.

Super Express ogłosił już jednak, że Manowska nie tylko wcieli się w rolę prowadzącej, ale także zarobi aż 500 tysięcy złotych! Informacje te mają pochodzić od osoby blisko związanej z TVP: Marta jest warta takich pieniędzy. Nie zapominajmy też, że jest kuszona ofertami z innych stacji i ktoś może ją zwyczajnie podkupić, tym bardziej że już kiedyś pracowała przy programach TVN.

Sama Manowska komentuje te rewelacje dość ostrożnie. W wywiadzie udzielonym portalowi Jastrząb Post, dziennikarka nie potwierdziła pojawiających się od kilku dni doniesień: Nie znam planów. Nie zastanawiałam się nad tym, czy chciałabym go poprowadzić, ale bardzo się cieszę, że drugi taki program pojawia się na antenie. To jest ogromna radość.
A wy kogo chcielibyście zobaczyć w roli prowadzącej?