in

Nowe informacje o stanie zdrowia Seleny Gomez!

Czy gwiazda w końcu pozbierała się po ślubie Justina Biebera?

źródło: instagram @selenagomez

Ze 145 milionami obserwujących na Instagramie, konto Seleny Gomez biło rekordy popularności w social mediach. Piosenkarka obserwowana była nie tylko przez fanów swojej muzyki, ale także przez fanki Justina Biebera, z którym przez wiele lat tworzyła związek, chętnie dzieląc się szczegółami z życia prywatnego. Wszystko zmieniło się, kiedy media obiegła informacja o romansie Justina z modelką Hailey Baldwin. Para ostatecznie pobrała się, co dla Seleny musiało być niewątpliwym ciosem, gdyż na jakiś czas zrezygnowała z aktywności na portalach społecznościowych.

Pierwsze doniesienia o problemach Seleny pojawiały się jeszcze za czasów związku z Justinem. Piosenkarka niejednokrotnie przyłapywana była przez paparazzi zarówno pod klinikami odwykowymi, jak i klinikami zdrowia psychicznego. Nic dziwnego – sukces w młodym wieku, dorastanie na oczach całego świata oraz medialny związek, jaki tworzyła z Bieberem, musiały odbić się na jej zdrowiu. Po informacji o ślubie Justina z Hailey, Gomez na jakiś czas zniknęła z social mediów, aby skupić się na sobie i powrocie do wewnętrznej równowagi.

Wszystko wskazuje jednak na to, że piosenkarka poradziła już sobie z sytuacją i na nowo potrafi cieszyć się życiem. Selena opublikowała właśnie serię urokliwych zdjęć zrobionych na plaży. Na fotografiach możemy zobaczyć radosną wokalistkę pozującą wraz z koleżankami. Selena prezentuje się w niezwykle dziewczęcym wydaniu – proste białe bikini oraz włosy niedbale związane w kucyk dodały jej uroku. Na zdjęciach widzimy również, że z twarzy piosenkarki nie schodzi uśmiech. Możemy więc mieć nadzieję, że Selena uporała się już z trudnym okresem w życiu.