in

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska – będzie ślub?

,,Życie na gorąco” donosi, że aktor oświadczył się ukochanej!

źródło: instragram @mroznerski

Mikołaj Roznerski przez długi czas miał opinię amanta. Jego kolejne związki nie wytrzymywały próby czasu, przez co do aktora przylgnęła łatka kochliwego i niestałego w uczuciach. Wszystko zmieniło się, gdy Roznerski związał się z Adrianą Kalską. Para przez długi czas ukrywała swój związek. Gdy uczucie wyszło na jaw, aktorzy musieli mierzyć się z kolejnymi sensacjami kolorowych magazynów, które na zmianę kibicowały ich miłości i ogłaszały rozstanie.

Aktorzy dementowali plotki o kryzysie. Jednakże nawet gdyby część z doniesień o problemach w raju okazała się prawdziwa, to wszystko wskazuje na to, że wszelkie kryzysy udało się zażegnać. Para pojawiła się niedawno na jednej z branżowych imprez i nic nie wskazywało na to, żeby związek przechodził ciężkie chwile.

Co więcej, ,,Życie na gorąco” dotarło do osoby z produkcji ,,M jak Miłosć”, która twierdzi, że Roznerski i Kalska od kilku miesięcy są zaręczeni! W trakcie kręcenia sceny, w której grana przez Kalską postać przymierza suknię ślubną, Roznerski miał podobno powiedzieć, że niedługo ,,poprowadzi ją do ołtarza nie tylko w serialu”! Tej miłości podobno kibicuje również synek aktora ze związku z Martą Juras, Antoś.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *