in

Kim Kardashian ogłasza powrót Keeping Up With The Kardashians

Znamy szczegóły najnowszej serii produkcji!

źródło: instagram @kimkardashian

Dobra wiadomość dla fanów serii Keeping Up With The Kardashians. Kim opublikowała właśnie zdjęcie z planu, informując swoich fanów, że kolejny sezon produkcji będzie można oglądać od 31 marca.

Najnowsza seria będzie już 16 sezonem reality show, którego głównymi bohaterami jest rodzina Kardashian-Jenner. Program po raz pierwszy wyemitowany został w 2007 roku, a niesłabnące zainteresowanie widzów, którzy dzięki show mogli podglądać prywatne życie Kardashianek, zaowocowało kolejnymi sezonami produkcji. Początkowo w show występował również ojciec sióstr – Bruce Jenner, jednakże po zmianie płci oraz rozwodzie z Kris Jenner w 2015 roku, zadecydowano o wykluczeniu go z dalszych odcinków.

Czego możemy oczekiwać po 16 sezonie show? Z przecieków medialnych wiemy, że jednym z głównych wątków będzie oczekiwanie na czwarte dziecko Kim i Kanye Westa, które urodzić ma surogatka. Widzowie będą mogli zobaczyć również jak Kourtney i Scott rozwiążą problem funkcjonowania w patchworkowej rodzinie. Co ciekawe, w najnowszym sezonie pojawi się również dawno niewidziany brat Kardashianek, Rob, który na pewien czas wycofał się z życia publicznego, aby poukładać sobie sprawy po rozstaniu z Blac Chyną, z którą doczekał się córeczki Dream. Jego wątek może być szczególnie ciekawy, co skomentowała sama Kris: Rob ma swoje humory. Czasem mówi ,,Nie pisałem się na to”, a czasem ,,Ok, spoko, zróbmy to!”.

Choć fani od dawna podejrzewają, że całe show jest mocno wyreżyserowane, możemy być pewni, że siostry Kardashian po raz kolejny szykują dla nas potężną dawkę emocji! W końcu to dzięki nim stale znajdują się na ustach całego świata.