in

Jarosław B. oskarżony o gwałt!

Mężczyzna został zatrzymany

źródło: instagram @jaretpalmer

Wczoraj rano z Trójmiasta dotarły szokujące wieści. Gdańska prokuratura poinformowała, że doszło do zatrzymania Jarosława B., byłego piłkarza Lechii Gdańsk związanego również z takimi drużynami jak Łódź Widzew i Amika Wronki oraz wieloletniego partnera zmarłej Anny Przybylskiej, z którą doczekał się trójki dzieci. Zatrzymanie ma mieć związek z przestępstwem na tle seksualnym.

Przez cały dzień z Trójmiasta napływały kolejne wieści. Oskar Skibicki, pełnomocnik kobiety, która oskarża B. o gwałt, powiedział: Do tej pory zostały podjęte takie czynności jak obdukcja, pierwsza pomoc, opatrzenie, bo zgwałcenie miało walor brutalnego.

W dniu dzisiejszym poznaliśmy stanowisko drugiej strony. Obrońca Jarosława B., Olga Jędraszko wydała krótkie oświadczenie: W pierwszej kolejności pragnę wskazać, ze Jarosław B. sam stawił się na komisariacie policji w Sopocie, gdy dowiedział się o kierowanych przeciwko niemu zarzutach. Oskarżenia kierowane przeciwko niemu nie są oparte na prawdzie. Na tę chwilę nie zostały mu jeszcze postawione zarzuty, a postępowanie jest w sprawie, a nie przeciwko osobie. Na tę chwilę mogę powiedzieć, że sprawa jest bardzo podobna do tej, która dotyczyła piłkarzy Leicester City. – powiedziała nawiązując do głośnej sprawy, w której piłkarze oskarżeni o gwałt zostali ostatecznie uniewinnieni, a kierowane przeciwko nim zarzuty okazały się próbą wyłudzenia pieniędzy – Mamy szereg wniosków dowodowych, które zamierzamy złożyć w Prokuraturze. Po zbadaniu wszystkich aspektów sprawy nie wykluczamy też złożenia zawiadomienia o możliwości popełnienia przestępstwa. Najbliższe dni będą kluczowe, jednak istnieje możliwość, że cała sytuacja zmieni się diametralnie na korzyść mojego klienta. – zakończyła, apelując jednocześnie o powstrzymanie się od wydawania pochopnych sądów z uwagi na ciężką sytuację rodzinną.

W sprawie wypowiedziała się również Natalia Siwiec, wieloletnia przyjaciółka rodziny Jarosława B. Modelka wyznała, że nie wierzy w prawdziwość oskarżeń podkreślając, że B. zawsze cechował wysoki poziom kultury względem kobiet oraz kurtuazja.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *