in

Jakub Rzeźniczak ma nieślubne dziecko?!

Piłkarz niedawno rozstał się z żoną…

źródło: instagram @jakubrzezniczak25

Jakub Rzeźniczak i Edyta Zając wzięli ślub w 2016 roku. Związek tych dwojga nie przetrwał, a para niedawno postanowiła się rozstać. Tuż po informacji o rozstaniu potwierdziły się plotki, które od dłuższego czasu krążyły w Internecie. Informator serwisu Pudelek twierdzi, że Rzeźniczak ma nieślubne dziecko. Jego córeczka ma mieć teraz dwa latka, co oznaczałoby, że przyszła na świat już po ślubie piłkarza.

Kuba ma opinię dobrego człowieka wśród kibiców, bo niejednokrotnie wspierał akcje charytatywne – przelewając spore sumy na hospicja czy odwiedzając oddziały onkologii dziecięcej. Szybko okazało się, że jego ,,dobre serce” wynika z chęci odkupienia ,,win” z życia prywatnego. – twierdzi źródło Pudelka Spotykał się z matką swojego dziecka w tajemnicy przed żoną. Wszyscy wiedzieli, że z Edytą jest nieszczęśliwy i nic, poza sakramentem i kontraktem z marką biżuterii, ich nie łączy, a on tylko czekał na dobry moment, żeby to zakończyć.
Przełomowym momentem miały być narodziny córki: Przestraszył się, że jego romans wyjdzie na jaw i jego nieposzlakowana dotąd opinia na tym ucierpi. Stwierdził, że spróbuje uratować związek z Edytą i zamiecie wszystko pod dywan. Niestety, nie udało się i ostatecznie się rozstali. Jednak nawet teraz, kiedy mógłby stworzyć córce dom, spotyka się z innymi kobietami. Oszukiwał i żonę, i matkę swojego dziecka. Obie znosiły wszystko, bo wierzyły, że jeszcze wszystko się ułoży. Edyta, że uda im się uratować małżeństwo, a kochanka, że kiedy się rozwiedzie, stworzą dziewczynce normalny dom. Nic takiego się jednak nie wydarzyło. Obie są pokrzywdzone.

Internauci zauważyli, że Edyta Zając usunęła ze swojego instagrama wspólne zdjęcia z mężem oraz przestała obserwować go w social mediach. Rzeźniczaka ostatnio widziano z Candy Girl, jednakże ta zaprzeczyła, aby miał ich łączyć romans.