in

Córka Adama Konkola nagrała piosenkę

Czy to odpowiedni utwór dla 9-latki?

źródło: instagram @angelina_konkol

Wygląda na to, że czasy, kiedy dzieci z pierwszych klas szkoły podstawowej słuchały utworów typowo dziecięcych bezpowrotnie przemija. 9-letnia córka Adama Konkola, Nadia, nagrała właśnie utwór pod tytułem Kylie Jenner. Za warstwę muzyczną odpowiada sam Konkol, natomiast tekst piosenki napisany został ,,rodzinnie” – autorami są zarówno muzyk, jak i jego żona Angelina oraz wykonująca piosenkę Nadia. To właśnie tekst wzbudził największe emocje. Wśród opinii internautów przeważają takie, że jego tematyka nie jest odpowiednia dla dziewczynki w tym wieku:

Jak można napisać taki tekst 9 letniej dziewczynce??? Co za paranoja, co ona może wiedzieć o związkach. Rodzice powinni się zastanowić, jak wielką krzywdę właśnie wyrządzają dziecku.

Jak patrzę i słucham czegoś takiego, to zastanawiam się, czy wgl warto w dzisiejszych czasach mieć dzieci i posyłać je do szkoły, jeszcze 10 lat temu tego typu rzeczy byłyby nie do pomyślenia. Zastanawiam się, kim ta dziewczynka będzie w wieku 25 lat i co jej wpajają rodzice i szkoła.

Nie wiadomo czy piosenka inspirowana jest prawdziwymi przeżyciami dziewczynki czy to jedynie luźna wariacja na temat tego, jak osoba w jej wieku mogłaby poczuć się w przypadku odrzucenia przez szkolną sympatię. Tekst utworu, z pozoru niewinny, zawiera jednak wiele zaczepek, które nie stanowią dobrego przykładu dla rówieśników dziewczynki. Tematyka piosenki również budzi wątpliwości. Wśród wersów znajdziemy między innymi takie linijki jak:

Choć dissuje kolegów, nie ogarnia niczego.

Myśli, że jest Kylie Jenner, i że może mieć każdego. 

Chciałaby być młodą Dodą, ale kiepsko z jej urodą.

Masz firmowe ciuchy, ale jesteś bardzo głupi.

Tylko pusta lala będzie z kimś takim, jak ty .

Myślicie, że za kilkanaście lat Nadia będzie zadowolona z tego, że taki utwór w ogóle powstał?