in

Międzynarodowy sukces Maćka Musiała

Młody aktor został dostrzeżony przez amerykańskiego Forbesa!

źródło: instagram @maciejmusial_official

Maciej Musiał to jeden z najbardziej rozpoznawalnych aktorów młodego pokolenia. Popularność przyniósł mu angaż w serialu Rodzinka.pl i choć wielu wróżyło mu karierę aktora jednej roli, Musiał nie ustawał w swoich aktorskich ambicjach. Ta wytrwałość doprowadziła go do współpracy z Netflixem. Aktor zagrał jedną z głównych ról pierwszego polskiego serialu dla Netflixa 1983. Był również jego producentem. Sam serial przyjęty został raczej chłodno, jednakże nie wpłynęło to na karierę Maćka – podano już oficjalnie, że jego współpraca z Netflixem będzie kontynuowana, a aktora zobaczymy ponownie na ekranie w produkowanej przez serialowego giganta adaptacji sagi o Wiedźminie.

To duży krok w karierze Maćka. Nie umknęło to również uwadze amerykańskiego Forbesa, który umieścił Musiała na liście 30 najbardziej obiecujących ludzi przed trzydziestką w kategorii Rozrywka. Sam aktor odniósł się do wyróżnienia na instagramie, publikując motywujący wpis, którym zachęca młodych ludzi do walki o swoje marzenia:

Chciałbym, żeby historia tego projektu była przykładem dla młodych ludzi, że się da. Że warto się rozwijać, mieć marzenia, które są silnikiem naszych działań i o te marzenia walczyć. Że warto wyznaczać sobie cele i je realizować. Nie przejmować się brakiem wiary innych w naszą wizję, ani niepowodzeniami, ale wyciągać z nich wnioski. A przede wszystkim, żeby wpuszczać w siebie tylko dobro i patrzeć w stronę światła. Bo tam, gdzie patrzymy – tam idziemy. A przy okazji kibicować innym w ich podróży.