in

Macademian Girl trenuje do Tańca z gwiazdami!

Blogerka pokazała zdjęcie ze swoim tanecznym partnerem!

źródło: instagram @macademiangirl

Nagły wysyp blogerek modowych sprawił, że praktycznie każdy mógł zasmakować popularności. Konkurencja okazała się jednak na tyle silna, że nie wszystkim chętnym udało się przebić do mainstreamu. Jedną z osób, które osiągnęły sukces jest Tamara Gonzalez Perea, znana w Internecie jako Macademian Girl. Jej fani docenili nie tylko jej wytrwałość i skrupulatność, ale także oryginalne podejście do mody. To właśnie Tamara jako jedna z nielicznych nie poszła na łatwiznę zestawiając ze sobą propozycje popularnych sieciówek. Szafiarka od początku postawiła na odważne zestawienia kolorystyczne, które w połączeniu z jej orientalną urodą oraz optymistycznym usposobieniem zapewniły jej tytuł kolorowego ptaka blogosfery oraz sympatię tysięcy fanów.

Wraz z sukcesem bloga przyszły kolejne propozycje zawodowe. Tamarę mogliśmy oglądać m.in. w programie Agent czy jako prowadzącą programu Pytanie na śniadanie. Kolejnym krokiem blogerki jest udział w show Taniec z gwiazdami. W jednym z wywiadów Tamara zwierzyła się, iż propozycję udziału w show otrzymała już wcześniej, jednakże nie czuła się fizycznie gotowa na takie wyzwanie. Tamara zadbała jednak o formę, dzięki czemu już niedługo zobaczymy jej zmagania na parkiecie. Jej tanecznym partnerem będzie sam Robert Maserak. Będziecie im kibicować?

View this post on Instagram

Ali Baba i jego jedna rozbójniczka ?? W @tanieczgwiazdami towarzyszyć mi będzie @rmaserak, świetny tancerz i wymagający nauczyciel ? Myślicie, że zdąży mnie nauczyć kroków przed godziną „0”? ? Prace nad tym trwają, ale jak już wiecie, lekko nie jest ??? Będziecie trzymać kciukiiii? ?? #maseralez #moodoftheday #dancewiththestars #tanieczgwiazdami #staypositive #dance #selfie ______ ‼️? A na kanale już pojawił się nowy film: test kosmetyków z Biedronki! Mega się cieszę, że jest tak dobrze przez Was oceniany ? Wchodźcie, komentujcie i dajcie znać, czy też używacie tych produktów i jaka jest Wasza opinia! ❤️

A post shared by Tamara Gonzalez Perea ? (@macademiangirl) on

Post polubiło: 117 ludzi od 31.12.2022