in

Jedno wielkie WOW!

Jak długą drogę przeszli Fit Loversi? Ich #10yearschallenge jest naprawdę zaskakujący!

Źródło zdjęcia: Instagram

Fit Loversi przeszli oszałamiającą zmianę! Ich zdjęcia z przeszłości są po prostu nie do poznania. Szał na #10yearschallenge na Instagramie nadal trwa i nic nie wskazuje na to, by miało się to zmienić. Nic więc dziwnego, że wszyscy publikują swoje zdjęcia z przeszłości. Jakiś czas temu ta sympatyczna para zafiksowana na temat zdrowego stylu życia opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie w ramach wyzwania #10yearschallenge. Chociaż dwa zdjęcia różni 7 lat (tyle lat są ze sobą), para i tak postanowiła podzielić się nim na Instagramie i zaprezentować swoim fanom, jaką przemianę przeszli w te 7 długich lat. Jak napisali na swoim profilu na Instagramie:

„#10yearschallenge w naszym wykonaniu. Co prawda dobiliśmy tu tylko do 7 lat, ale jak widać zawsze jest czas na zmiany. Co sądzicie o tym porównaniu?”

Trzeba przyznać, że oba zdjęcia robią naprawdę duże wrażenie, a różnice są zauważalne gołym okiem. Można tylko wykrzyknąć głośne: Wow! Widać wyraźnie, jak aktywność fizyczna, dobra dieta – jednym słowem zdrowy styl życia potrafi zdziałać cuda i mimo, że para jest starsza o całe 7 lat to wyglądają o wiele wiele lepiej. Takie samo zdanie mają też fani pary, którzy swoje zdania wyrażali pod zdjęciem na Instagramie:

„Naprawdę was podziwiam! Super metamorfoza na przestrzeni lat. Gdy patrzę na te zdjęcia, to naprawdę dostrzegam dużo zrobionej roboty przez was. Dzięki wam mam motywację, żeby wciąż dążyć do celu.”

„Jaka piękna zmiana. Mimo że starsi, to wyglądacie na młodszych. Czy to przez te wszystkie ćwiczenia i dietę taki postęp w dobrą stronę w waszym wyglądzie?”

Najwięcej uwagi zwrócono temu, że Pamela miała troszkę więcej ciałka niż obecnie. To najczęściej przewijało się w wypowiedziach internautów. A powodem do śmiechu ze starego zdjęcia była fryzura Mateusza.
Tak napisał jeden z obserwatorów na Instagramie:

„Pamela, jaka ty byłaś pulchniutka. A ty Mateusz jaką miałeś fryzurę”

A Wam jak podoba się ta zmiana? Widzicie jeszcze jakieś znaczące zmiany, które umknęły innym internautom?