in

Dlaczego zrezygnował?

Dlaczego Michał Szpak nie weźmie udziału w koncercie „Artyści przeciw nienawiści”?

Źródło zdjęcia: Instagram

Michał Szpak nie weźmie jednak udziału w koncercie „Artyści przeciw nienawiści”. Wielu fanów jest naprawdę zaskoczonych i szuka wyjaśnienia, dlaczego artysta, który wcześniej bardzo szybko poparł inicjatywę, obecnie nie figuruje na liście gwiazd, które wystąpią na koncercie w Łodzi. To naprawdę rodzi ogromne emocje! Czyżby Michał Szpak po prostu się rozmyślił? Aż trudno w coś takiego uwierzyć!

Jak już donosiliśmy, inicjatywa zapoczątkowana przez Dodę została już potwierdzona i znamy dokładne miejsce oraz datę koncertu. Organizatorzy powoli ujawniają też nazwiska gwiazd, które mają wystąpić na koncercie, nie pobierając przy tym żadnego wynagrodzenia. Oficjalnie podano, że udział w koncercie na pewno wezmą: Maryla Rodowicz, Sylwia Grzeszczak, Sarsa, Cleo, Grzegorz Hyży, Marcin Wyrostek, Justyna Steczkowska, Nick Sinckler, Patricia Kazadi, Magda Bereda, Ewa Farna, Ewelina Lisowska, Kasia Popowska, Kasia Moś, Gromee oraz Golec Uorkiestra. Wśród artystów na pewno nie pojawi się Edyta Górniak, która wprost odmówiła udziału w wydarzeniu organizowanym przez Dorotę Rabczewską.

Jednak co zaskoczyło wiele osób, na liście artystów koncertubrakuje Michała Szpaka, który początkowo deklarował swój udział w przedsięwzięciu. Pojawia się więc pytanie: dlaczego zabraknie go na koncercie „Artyści przeciw nienawiści”? Powód jest bardzo prozaiczny. Otóż Michałowi Szpakowi po prostu nie pasuje termin wydarzenia. W czasie, kiedy będzie odbywał się koncert „Artyści przeciw nienawiści”, wokalista będzie przebywał w Tajlandii. Jest zobligowany kontraktem, który podpisał już w zeszłym roku na występ w ramach akcji „Eska odwołuje zimę”. Prawdopodobnie w inicjatywie zabraknie też Natalii Schroeder, która również ma podpisany kontrakt na to samo wydarzenie co Michał Szpak.
To naprawdę wielka szkoda, jednak jest to jak najbardziej zrozumiałe – nie można tak bez powodu zrywać podpisanych wcześniej kontraktów. Mimo wszystko, mamy nadzieję, że koncert uda się wyśmienicie, a Michał Szpak będzie miał możliwość udziału jeszcze w niejednej tego rodzaju inicjatywie.