in

Deynn zaskakuje!

Czy nowy kolor włosów to zmiana na stałe?

źródło: instagram - @deynn

Gwiazdy kochają eksperymentować z wyglądem i zaskakiwać swoich fanów. Nie wszystkie jednak mogą pozwolić sobie na odważne zmiany wizerunku. Jeszcze niedawno Basia Kurdej-Szatan narzekała, że zmiana koloru włosów musi pozostać poza sferą jej marzeń tak długo, jak długo trwać będzie jest kontrakt z siecią komórkową, który przyniósł jej popularność jako ,,Blondynka z Play”.

Nie wszystkie celebrytki muszą się jednak martwić takimi ograniczeniami. Marita Surma, znana lepiej jako Deynn, nie boi się zmian, a odważne eksperymenty z wyglądem stały się jej znakiem rozpoznawczym. Celebrytka dopiero co wytatuowała szyję, co niektórych fanów wprawiło w osłupienie, a już podziwiać możemy jej kolejną odsłonę. Tym razem Marita zdecydowała się na zmianę koloru włosów.

Celebrytka opublikowała zdjęcie, na którym widać burzę fioletowych fal. Jej fanki zgodnie stwierdziły, że kolor bardzo jej pasuje! Faktycznie, trzeba przyznać, że Marita prezentuje się w nim naprawdę nieźle. Tylko czy tak odważna zmiana to nie próba odwrócenia uwagi od niedawnych skandali? Przypomnijmy, że zaledwie kilka tygodni temu internauci dopatrzyli się na jednym ze zdjęć gwiazdy białego proszku i z marszu posądzili celebrytkę o zażywanie narkotyków. Choć sama Marita niemalże natychmiast zdementowała tę informację, niesmak pozostał. Deynn wydaje się jednak nie przejmować krytyką, chętnie dzieląc się z fanami kolejnymi szczegółami ze swojego życia. Choć fioletowe włosy to zapewne tylko peruka, musimy przyznać, że zmiana – choć tymczasowa – wyszła na plus!