in ,

Zapendowska o Steczkowskiej i Górniak: „One nie są żadnymi divami”

Nie docenia ich talentu?

Edyta Górniak i Justyna Steczkowska to niezwykle utalentowane polskie wokalistki. Przez niektórych są nawet nazywane divami. Zdaniem Elżbiety Zapendowskiej, ekspertki od spraw głosu, nie są one jednak divami, tylko zwykłymi piosenkarkami.

Czy Zapendowska nie lubi tego, jak śpiewają?

View this post on Instagram

#mbtm @makeupwiedenski @adamsztaba

A post shared by Ela Zapendowska (@elazapendowska) on

Jak się okazuje, chodzi tu o coś zupełnie innego.

„Amerykańska diwa a diwa polska to dwa zupełnie inne światy. W Polsce słowo diwa mówi o wszystkim, co najgorsze w wokalistkach: o fochach, kaprysach i tak dalej. A w Ameryce tylko o talencie. Nie używałabym więc tych określeń w stosunku do Justyny Steczkowskiej czy Edyty Górniak. Bardzo mi się to nie podoba. One nie są diwami, ale po prostu wokalistkami!” – mówi „Faktowi”.

Zapendowska dodaje: 

„Polska diwa jest karykaturą amerykańskiej. Mamy zupełnie inne rynki i budżety. Żyjemy w Polsce i u nas nie ma diw! Jak się tak kogoś nazywa, jest to pejoratywne. Unikajmy tego, proszę” – apeluje Zapendowska i zaznacza, że bardzo ceni talent zarówno Górniak, jak i Steczkowskiej.

View this post on Instagram

Dziękujemy Toruń❗❗❗ ?❤ Kolejny koncert z trasy "2. Tribute to…" już 9 listopada w Szczecinie (Netto Arena, godz. 19:00). Zapraszamy!!! ? ➡ BILETY: WWW.ROYALCONCERT.PL ________________________________________ Pozostałe miasta z trasy: 14.11.2019 #Warszawa 20.11.2019 #Wrocław 29.11.2019 #Kraków 05.12.2019 #Poznań 06.12.2019 #ZielonaGóra ________________________________________ #2TributeTo #TributeTo #RoyalConcert #JustynaSteczkowska #PatrycjaKujawa #KasiaCerekwicka #AnnaWyszkoni #KasiaKowalska #IgorHerbut #KasiaMoś #HalinaMlynkova #JanuszRadek #KrzysztofCugowski #AndrzejPiaseczny #Szczecin #NettoArena #Wroclaw #HalaStulecia #Krakow #TauronArena #Poznan #HalaArena #ZielonaGora #Torwar #koncert / Fot. Paweł Deska / Royal Concert

A post shared by Justyna Steczkowska (@justynasteczkowska) on

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *