in

Za nami pierwszy odcinek Tańca z Gwiazdami!

Macie już swoich faworytów?

źródło: instagram @tanieczgwiazdami

Taniec z Gwiazdami stał się już stałym punktem ramówki Polsatu. Program cieszy się zainteresowaniem widzów mimo że z roku na rok producentom coraz trudniej jest zachęcić do udziału w show gwiazdy wielkiego formatu. Z tej okazji postanowiliśmy nieco przybliżyć wam (oraz sobie) sylwetki uczestników najnowszej edycji. Oto oni!

Agnieszka Radwańska

Agnieszka Radwańska to bez dwóch zdań największa gwiazda show, która jako jedna z nielicznych uczestników tej edycji zasługuje na ten tytuł. Jej osiągnięcia sportowe niejednokrotnie były dla nas powodem do dumy. Radwańska była m.in. finalistką Wimbledonu 2012 oraz wiceliderką rankingu WTA. Agnieszka wykorzystuje swoją popularność w szczytnych celach będąc ambasadorem dobrej woli UNICEFu. Za swoje osiągnięcia odznaczona została m.in. Krzyżem Komandorskim Orderu Odrodzenia Polski. Tanecznym partnerem Agnieszki jest Stefano Terrazzino.

 

Justyna Żyła

Justyna Żyła to najbardziej kontrowersyjna uczestniczka tej edycji. Zasłynęła publicznymi wyznaniami na temat problemów w związku ze skoczkiem narciarskim, Piotrem Żyłą. Później było już z górki – Żyła zdecydowała się na sesję w Playboy’u oraz pojawiła się na kilku celebryckich imprezach. Jej 5 minut zdecydowanie trwa i to właśnie ona może być głównym powodem, dla którego telewidzowie oglądać będą show! W programie przedstawiana jest jako… blogerka kulinarna. Justyna Żyła zatańczy w parze z Tomaszem Barańskim.

 

Anna Jagodzińska

Osoby pasjonujące się modą na pewno znają to nazwisko. Anna Jagodzińska to jedna z nielicznych polskich modelek, którym udało się zrobić międzynarodową karierę. Niejednokrotnie można ją było również zobaczyć na okładce Vogue’a (w edycjach amerykańskiej, niemieckiej, włoskiej i australijskiej). Jagodzińska brała udział w pokazach czołowych przedstawicieli świata mody: Roberto Cavalli, Givenchy czy Luis Vuitton. Swoją twarzą promowała kampanie takich domów mody jak DKNY, Patrizia Pepe, Moschino czy CK. Partnerem Anny Jagodzińskiej będzie Michał Jeziorowski.

 

Tamara Gonzalez Perea

Tamara Gonzalez Perea to kolorowy ptak tej edycji. Fani kojarzą ją głównie jako Macademian Girl – popularną blogerkę modową, której barwne i oryginalne stylizacje zdecydowanie wyróżniają się na tle propozycji jej koleżanek po fachu. Część widzów może ją również kojarzyć jako uczestniczkę emitowanego w TVN Agenta lub współprowadzącą Pytania na Śniadanie. Gwiazda zawdzięcza swą egzotyczną urodę panamskim korzeniom.Tamara zatańczy w parze z Rafałem Maserakiem.

 

Joanna Mazur

Joanna Mazur to 29-letnia biegaczka. Jej udział w programie jest o tyle wyjątkowy, że Joanna jest osobą niewidomą. Nie przeszkodziło jej to jednak w osiągnięciu znaczących sukcesów. Wielokrotnie triumfowała na Mistrzostwach Europy dla niepełnosprawnych. W 2016 roku zdobyła złoty medal w biegu na 200m. Udział w show na pewno będzie dla Joanny ogromnym wyzwaniem, jednak mocno trzymamy za nią kciuki! Jej tanecznym partnerem został Jan Kliment.

 

Dominika Tajner-Wiśniewska

Dominika Tajner-Wiśniewska znana jest głównie jako żona Michała Wiśniewskiego, wokalisty zespołu Ich Troje. Jej nazwisko na pewno wyda się znajome fanom skoków narciarskich. Nic dziwnego – Dominika to córka byłego trenera polskiej kadry, Apoloniusza Tajnera. W programie przedstawiana jest jako agentka gwiazd. Dominika zatańczy w parze z Wojciechem Jeschke.

 

Czadoman

Czadoman, a właściwie Paweł Dudek, znany jest przede wszystkim fanom nurtu disco polo. Jego albumy pokryły się podwójną platyną, a jego hit Ruda tańczy jak szalona zna praktycznie każdy – niezależnie od tego czy jest fanem ,,polskiego disco” czy też nie. Na platformie YouTube, jego utwory osiągnęły zawrotną liczbę kilkudziesięciu milionów odsłon. Czadoman zatańczy u boku Waleriji Żurawlewy.

View this post on Instagram

#czadolera #tzg2019 @walerija_zurawlewa @czadoman

A post shared by Taniec z Gwiazdami (@tanieczgwiazdami) on

 

Sebastian Stankiewicz

Sebastian Stankiewicz to aktor i komik. Widzowie kojarzyć mogą go z występów w takich serialach jak Barwy szczęścia, Druga szansa, Diagnoza, Singielka czy Ucho Prezesa. Jako artysta kabaretowy współtworzy Kabaret na Koniec Świata. W Tańcu z gwiazdami zobaczymy go w parze z Janją Lesar.

 

Daniel Kuczaj

Daniel Kuczaj znany jest internautom jako Qczaj. Daniel jest trenerem personalnym. Na tle innych trenerów fitness wyróżnia go fakt, że swoich obserwatorów motywuje do ćwiczeń za pomocą… góralskiej gwary! Zanim zdobył popularność dzięki kanałowi na YouTube, Daniel próbował swoich sił w Teatrze Studio Buffo, a także jako fryzjer! Taneczną partnerką Daniela Kuczaja jest Paulina Biernat

 

Mariusz Węgłowski

Mariusz Węgłowski to były policjant i antyterrorysta, choć widzowie kojarzyć go będą przede wszystkim z serialu Policjantki i policjanci. Węgłowski nie ogranicza się jedynie do aktorstwa – nagrał również płytę. Teledysk do utworu ,,Odwieczna walka” zdobył kilka milionów odsłon na platformie YouTube. W zmaganiach na parkiecie towarzyszyć mu będzie Katarzyna Vu Manh.

 

Tomasz Działowy

Tomasz Działowy to polski influencer, którego internauci kojarzą jako Gimpera. Jego kanał na YouTubie poświęcony grom video to jeden z najpopularniejszych kanałów w polskim Internecie. Działowy wydał dwa rapowe albumy, z czego jeden pokrył się platyną. Tomasza Działowego zobaczymy na parkiecie w towarzystwie Natalii Głębockiej.

 

Jakub Kucner

Jakub Kucner to fotomodel, konferansjer i trener personalny. W 2017 roku zdobył tytuł Mistera Polski. Kucner ma na swoim koncie epizody aktorskie – mogliśmy zobaczyć go m.in. w Barwach Szczęścia. Znana jest również jego działalność charytatywna – wraz ze swoją dziewczyną założył fundację Power Changers, która wspiera dzieci z ubogich krajów Afryki. Taneczną partnerką Jakuba Kucnera będzie Lenka Klimentowa.

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *