in

Walka Linkiewicz vs Godlewska na Fame MMA 3 już za nami!

Kto wygrał?

źródło: instagram @linkimaster @esmeralda_godlewska

W sobotę 30 marca odbyło się już kolejne ,,widowisko” z cyklu Fame MMA. Biorąc pod uwagę specyfikę tych walk, trudno znaleźć inne słowo, które dobrze by je opisywało. Szczególnie, że aby przyciągnąć szerszą publiczność, organizatorzy otarli się o żenadę, zapraszając do udziału w walce Martę ,,Linkimaster” Linkiewicz i Monikę ,,Esmeraldę” Godlewską.

Aby podgrzać atmosferę wokół walki, została ona poprzedzona cyklem konferencji, na których obie panie obrzucały się mało wyszukanymi wyzwiskami i jedzeniem. Nie spodziewaliśmy się niczego innego biorąc pod uwagę to, w jaki sposób obie ,,zawodniczki” zdobyły popularność. O Marcie Linkiewicz powiedzieć można w zasadzie tyle, że jej głównym ,,osiągnięciem” był seks w autobusie z raperami z Rae Sremmurd, którym pochwaliła się w Internecie. Esmeralda z kolei to 1/2 duetu Siostry Godlewskie, o której ostatnimi czasy było głośno za sprawą wypadku samochodowego spowodowanego jazdą pod wpływem alkoholu oraz kłótnią na pokładzie samolotu przez którą załoga zmuszona była opóźnić lot.

Wynik walki był z góry przesądzony – niższa o 10cm i lżejsza o 17kg Godlewska nie miała szans w starciu z o wiele większą rywalką. Co ciekawe, sama walka zakończyła się zwycięstwem Linkiewicz po zaledwie 70 sekundach. Kontrowersje wzbudziło to, że Linkiewicz – siedząc już na Esmeraldzie – zaczęła okładać ją w tył głowy. Sędzia nie dopatrzył się jednak złamania regulaminu i przerwał walkę, ogłaszając zwycięstwo Linkimaster. Oglądaliście to?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *