in

Małgorzata Rozenek wydała kolejną książkę!

Temat publikacji dotyczy jej osobiście

źródło: instagram @m_rozenek

Małgorzata Rozenek to, podobnie jak większość celebrytek, kobieta wielu talentów. Gwiazdę zobaczyć mogliśmy już w roli prowadzącej kilku programów, jurorki, a także jako uczestniczkę show, w których musiała zmierzyć się ze swoimi słabościami jak Azja Express czy Iron Majdan.

Małgorzata wkroczyła do show biznesu jako ,,perfekcyjna pani domu”. Sukces programu sprawił, że swojego perfekcyjnego wizerunku użyczyła również jako gospodyni programu Projekt Lejdi. Celebrytka doskonale wykorzystała swoje 5 minut, odcinając kupony od szybko zdobytej popularności. W księgarniach zaczęły pojawiać się jej ,,perfekcyjne” książki: Perfekcyjna pani domu, Perfekcyjny ogród, Perfekcyjny rok z perfekcyjną panią domu, Jak dbać o siebie perfekcyjnie, Perfekcyjny organizer, Perfekcyjne maniery i Perfekcyjny ślub. Okazuje się, że to nie koniec kariery pisarskiej Rozenek. Gwiazda wydała kolejną książkę. Tym razem jednak podeszła do sprawy znacznie poważniej, nawiązując do sytuacji i zdarzeń, które przeżyła osobiście.

Małgorzata Rozenek nigdy nie ukrywała, że jej synowie z małżeństwa z Jackiem Rozenkiem poczęci zostali dzięki in vitro. Niejednokrotnie wspierała też akcje propagujące tę metodę. To właśnie tej tematyce poświęciła swoją najnowszą książkę ,,In vitro. Rozmowy intymne”. Na instagramowym profilu gwiazdy pojawiło się zdjęcie z wydaną już książką, pod którym gwiazda z dumą ogłosiła, że efekt jej wielomiesięcznej pracy właśnie ujrzał światło dziennie.

,,Jestem szczęśliwą mamą dwóch wspaniałych synów. Nie byłoby ich ze mną, gdyby nie pomoc lekarzy. Gdyby nie In vitro. Dyskusja wokół tego tematu wciąż rodzi niezdrowe emocje, powiela krzywdzące stereotypy, służy jako narzędzie walki politycznej. Dzięki ginekologom, seksuologom, embriologom oraz księdzu dominikanowi przedstawię Wam całą prawdę o tej procedurze. Kilkakrotnie przeszłam procedury In vitro, i tak jak tysiące kobiet, mających problem z zajściem w ciąże, znam radość sukcesu i smutek porażki. Nie mogę dłużej milczeć. Czuję, że razem z innymi rodzicami mam obowiązek zabrać głos.” – napisała gwiazda.

A wy jaki macie stosunek do In vitro? Popieracie tę metodę czu uważacie, że o poczęciu powinna decydować natura?

View this post on Instagram

Dziś już mogę głośno podzielić się z Wami efektami mojej wielomiesięcznej pracy ❤ Długie poszukiwania bohaterów, kilkanaście spotkań, kilkadziesiąt godzin rozmów, wiele łez, radości, śmiechu oraz smutku… Jestem dumna z tego, że książka „In vitro. Rozmowy intymne” właśnie ujrzała światło dzienne. Jestem szczęśliwą mamą dwóch wspaniałych synów. Nie byłoby ich ze mną, gdyby nie pomoc lekarzy. Gdyby nie In vitro. Dyskusja wokół tego tematu wciąż rodzi niezdrowe emocje, powiela krzywdzące stereotypy, służy jako narzędzie walki politycznej. Dzięki ginekologom, seksuologom, embriologom oraz księdzu dominikanowi przedstawię Wam całą prawdę o tej procedurze. Kilkakrotnie przeszłam procedury In vitro, i tak jak tysiące kobiet, mających problem z zajściem w ciąże, znam radość sukcesu i smutek porażki. Nie mogę dłużej milczeć. Czuję, że razem z innymi rodzicami mam obowiązek zabrać głos. @proszynski_wydawnictwo Książkę znajdziecie w przedsprzedaży na @empikcom

A post shared by Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek) on

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *