in

Polskie celebrytki, które przebiły popularnością swoich partnerów

Te gwiazdy w krótkim czasie zdobyły ogromną rozpoznawalność!

Istnieje szereg kobiet, którym nie wystarcza jedynie ,,bycie partnerką” znanego mężczyzny. Co więcej, wiele z nich – dzięki ambicji i determinacji – zbliżyło się do popularności partnera, a nawet ją przebiło! O kim mowa?

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska to wielokrotna medalistka mistrzostw Polski, Europy i Świata w karate. Mimo tak spektakularnych osiągnięć, prawdziwą popularność przyniosło jej dopiero małżeństwo z piłkarzem Robertem Lewandowskim, co sprawiło, że wiele osób zarzuca jej wykorzystywanie rozpoznawalności męża do budowania własnej pozycji. Sama Anna wydaje się jednak nie przejmować tymi zarzutami i konsekwentnie dąży do budowania swojego własnego, związanego ze zdrowym stylem życia imperium by Ann, które obecnie obejmuje m.in. zdrowe przekąski, sieć kawiarni, centrum treningowe, a także wydawnictwa książkowe i DVD. W ten sposób nazwisko Roberta pojawia się w nagłówkach głównie przy okazji wydarzeń sportowych, podczas gdy Anna obecna jest na łamach kolorowej prasy niemalże przez cały czas.

źródło: instagram @annalewandowskahpba

Małgorzata Rozenek – Majdan

Gdy Małgorzata wyszła za mąż za popularnego aktora, Jacka Rozenka, nic nie zapowiadało jeszcze, że ta z pozoru cicha i skromna kobieta wkrótce zawojuje ekrany naszych telewizorów i stanie się jednym z najgorętszych nazwisk show biznesu. Co więcej, gwiazda Małgorzaty wydaje się nie gasnąć, a każdy jej kolejny projekt coraz bardziej zaskakuje fanów celebrytki. I choć małżeństwo Małgorzaty z Rozenkiem przeszło już do historii, a ona sama zdążyła w międzyczasie poślubić Radosława Majdana, bez wahania można powiedzieć, że jej sława przebija także popularność jej aktualnego męża, który kiedyś uznawany był za jednego z najbardziej rozpoznawalnych polskich piłkarzy.

źródło: instagram @m_rozenek

Natasza Urbańska

Związek Nataszy Urbańskiej z Januszem Józefowiczem od początku budził kontrowersje. On, poważny mężczyzna z wielkim artystycznym dorobkiem. Ona, dużo młodsza od niego początkująca aktorka i piosenkarka, którą Józefowicz niejako wziął pod skrzydła. Ten pozorny mezalians szybko stał się atrakcyjny dla mediów. Sama Natasza wydaje się nie ustawać w próbach budowania swojej popularności nie tylko jako aktorka musicalowa w teatrze męża, ale także jako uczestniczka wielu programów telewizyjnych, piosenkarka, a nawet projektantka. I choć to osiągnięcia Józefowicza wciąż wydają się być bardziej znaczące, to jednak prasa chętniej opisuje kolejne działania i projekty Nataszy.

źródło: instagram @nataszaofficial

Julia Wieniawa

Fenomen Julii Wieniawy do tej pory jest zjawiskiem niewytłumaczalnym dla wielu osób. Początkująca aktorka i wokalistka bez wielkich ról czy hitów na koncie, z dnia na dzień stała się jedną z największych gwiazd młodego pokolenia. W zdobyciu popularności na pewno pomógł jej związek ze znacznie starszym Antonim Królikowskim, pochodzącym z rozpoznawalnej, aktorskiej rodziny, który otworzył przed Julią świat show biznesu. Choć związek przeszedł już do historii, młodziutka aktorka wydaje się wciąż odcinać od niego kupony, między wierszami odnosząc się do niedawnej relacji w wywiadach.

źródło: instagram @juliawieniawa

Joanna Przetakiewicz

Kiedy Jan Kulczyk po raz pierwszy pojawił się publicznie z Joanną Przetakiewicz u boku, wszyscy zastanawiali się kim była ta piękna blondynka. Niewielu wie, że już wtedy była ona właścicielką jednej z pierwszych sieci klinik stomatologicznych w Polsce. Nie zmienia to faktu, że dopiero związek z Janem Kulczykiem przyniósł jej prawdziwą popularność. Podczas gdy jej partner pozostawał na uboczu, skupiając się przede wszystkim na biznesie, Joanna coraz śmielej radziła sobie na salonach, firmując swoją twarzą własny dom mody La Mania, a zainteresowanie kolorowej pracy zaowocowało m.in. takimi projektami jak udział w programie Azja Express czy sesja dla polskiej edycji magazynu Playboy.

źródło: instagram @joannaprzetakiewicz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Loading…

0

Comments

0 comments

Zmiany u Olgi Frycz!

Magda Gessler zaskakuje