in

Natalia Siwiec zoperowała nos?!

Fani gwiazdy sugerują, że jej twarz wygląda inaczej niż wcześniej!

źródło: instagram @nataliasiwiec.official

Przyglądając się starym zdjęciom Natalii Siwiec z łatwością można zauważyć, że gwiazda inwestuje w swoją urodę zarówno czas, jak i pieniądze. Sama Natalia nigdy nie ukrywała jednak, że korzysta z dobrodziejstw medycyny estetycznej. Do tej pory przyznała się m.in. do operacji biustu oraz powiększania ust. Pomimo tych ingerencji, gwieździe do tej pory udawało się zachować relatywnie naturalny wygląd. Odróżniało ją to od wielu koleżanek z branży, które z biegiem lat przestały przypominać same siebie.

Pod ostatnimi zdjęciami Siwiec wybuchła jednak ożywiona dyskusja. Fani zauważyli zmianę w wyglądzie nosa gwiazdy. Początkowo podejrzewali, że nowy kształt mógł być ,,zasługą” makijażu i przesadnego photoshopa, jednakże z każdym kolejnym zdjęciem znajduje się coraz więcej osób pytających wprost czy Natalia zdecydowała się na kolejną operację plastyczną.

Pytania te nie są wcale bezzasadne. Siwiec już jakiś czas temu udzieliła wywiadu, w którym przyznała, że nos jest jednym z jej największych kompleksów  i że chciałaby zmienić jego kształt. Zobaczcie najnowsze zdjęcia. Myślicie, że coś faktycznie jest na rzeczy?

 

View this post on Instagram

Kiedy pomaluje cię ciotka @magdapieczonkamakeup

A post shared by N?tH (@nataliasiwiec.official) on

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *