in

Marina pokazała czym karmi synka!

Czy Liam od małego przyzwyczajany jest do ekskluzywnych smaków?

źródło: instagram@marina_official

Kiedy media obiegła informacja, że Marina Łuczenko zaczęła spotykać się z Wojtkiem Szczęsnym – jednym z najlepszych polskich bramkarzy (przypomnijmy, że obecnie Szczęsny gra w barwach Juventusu Turyn), internauci pisali, że znalazła sobie bogatego chłopaka, zamiast pracować na swój własny sukces jako wokalistka. Można przypuszczać, że część tych opinii spowodowana była żalem fanów, którzy od dawna czekali na nowe single. Nie trudno było zauważyć, że od kiedy Marina rozstała się z managerką Mają Sablewską, zrobiło się o niej jakby ciszej.

Od kiedy Marina została żoną Wojtka Szczęsnego słuch niemalże o niej zaginął. Piosenkarka przestała pojawiać się na ściankach, bardzo rzadko można zobaczyć ją na branżowych eventach. Co prawda nagrała w międzyczasie płytę, jednakże po jej wypuszczeniu na rynek nie ruszyła w trasę koncertową, a… zaszła w ciążę! Wkrótce później na świat przyszło pierwsze dziecko pary – synek Liam, który stał się dla pary całym światem! Marina skupiła się na życiu rodzinnym i kariera muzyczna zeszła nieco na boczny plan, choć trzeba przyznać, że na instagramie piosenkarki dzieje się wiele. Marina dzieli się z fanami efektami sesji zdjęciowych kampanii reklamowych. Pochwaliła się również, że piosenka Let Me Love The Lonely nagrana wspólnie z Jamesem Arthurem pokryła się złotem!

Marina jest teraz jednak przede wszystkim mamą, a w jej stories często możemy zobaczyć fragmenty jej życia rodzinnego (choć wraz z Wojtkiem zdecydowali, że nie będą pokazywać twarzy synka). W jednej z ostatnich relacji Marina powiedziała fanom, że jej synek ma ogromny apetyt – do tego stopnia, że gdy nie nadąża z przygotowywaniem mu posiłków! Jako przykład jednego z ulubionych dań swojego dziecka piosenkarka podała… banana rozgoniecionego z awokado! Niedługo potem w stories pojawiła się garść inspiracji na prosty obiad dla maluszka – Marina gotuje warzywa na parze, a następnie je miksuje. Piosenkarka wspomniała, że czasem dodaje rybę i mięso. Przypomniała również, aby dodawać do posiłku naturalne oleje. Wygląda na to, że Marina karmi synka tak, jak wiele innych mam, skupiając się po prostu na tym, aby było zdrowo! Spodziewaliście się tak prostych posiłków?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *