in

Magdalena Cielecka spotyka się z dużo młodszym aktorem!

Para próbuje ukrywać swój związek

źródło: instagram @cielecka_magda.official

Magdalena Cielecka uważana jest za jedną z najlepszych, a przy tym najpiękniejszych polskich aktorek. Gwiazda nie ma jednak szczęścia w miłości. Jej związek z Andrzejem Chyrą pełen był burzliwych momentów – głównie ze względu na skłonności aktora do używek i pięknych kobiet. Para rozstawała się i schodziła, by ostatecznie zakończyć relację po blisko dekadzie spędzonej razem. Co ciekawe, aktor ustatkował się dopiero przy boku kolejnej partnerki, która urodziła mu dziecko, co przekonało go do porzucenia rozrywkowego trybu życia.

Kolejnym poważnym partnerem Cieleckiej był izraelski przewodnik Dawid Wajntraub. Ich związek rozpoczął się jeszcze w czasie, gdy Wajntraub miał żonę. Choć ostatecznie mężczyzna rozwiódł się i teoretycznie nic nie stało już na przeszkodzie miłości tych dwojga, również i ten związek nie przetrwał próby czasu. Jego koniec Cielecka potwierdziła dopiero w tym roku, choć para rozstała się już wcześniej.

Jak donosi jednak Super Express, Cielecka nie nacieszyła się życiem singielki. Informator portalu potwierdza, że aktorka od kilku miesięcy spotyka się z o 16 lat młodszym Bartoszem Gelnerem, którego poznała kilka lat temu, gdy oboje grali w Teatrze Narodowym. Gelner znany jest m.in. z takich seriali jak Barwy Szczęścia czy Odwróceni.

Choć sama Cielecka nie jest zbyt wylewna w komentowaniu swojego życia prywatnego, wyręczyła ją w tym ,,osoba z otoczenia”, która w rozmowie z Super Expressem tak opisała relację Cieleckiej i Gelnera: Magda i Bartek spotykają się od sylwestra. Jak na razie nie mieszkają razem, ale spędzają ze sobą dużo czasu. Magda robi wszystko, aby ukryć tę znajomość. Wie, że dzieli ich spora różnica wieku, i może to być źle odebrane w środowisku.

View this post on Instagram

fot. Natalia Dudek

A post shared by Bartek Gelner (@gelner_bartek) on

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *