in

Kylie Jenner zaliczyła wpadkę na instagramie!

Jej nowa linia kosmetyków nie działa?

źródło: instagram @kyliejenner

Kylie Jenner, pomimo młodego wieku, może pochwalić się spektakularnymi sukcesami. Celebrytka przekuła rozpoznawalność, jaką daje jej przynależność do klanu Kardashian-Jenner w biznes i nie ogranicza się jedynie do pozowania na ściankach oraz występów w kampaniach reklamowych.

Jeszcze kilka lat temu Kylie uznawana była za brzydkie kaczątko w rodzinie. Delikatna uroda, dziewczęca sylwetka i wąskie usta sprawiały, że przy starszych siostrach celebrytka wypadała dość skromnie. Z czasem jednak również i ona uległa presji skalpela i medycyny estetycznej. Kolejne poprawki urody sprawiły, że Kylie przestała ,,odstawać” od bardziej przebojowych sióstr. Nowy wygląd przyczynił się do zwiększenia popularności pozostającej dotąd w cieniu Jennerki i przyciągnął zainteresowanie mediów. W 2016 roku Kylie wykorzystała swoją ,,poprawioną” urodę jako dźwignię przy tworzeniu swojej własnej marki, Kylie Cosmetics, specjalizującej się w kosmetykach do makijażu ust.

Produkty celebrytki szybko odniosły sukces. Wprowadzenie ich do jednej z sieci amerykańskich drogerii przełożyło się na sprzedaż o wartości blisko 55 milionów dolarów w ciągu zaledwie sześciu tygodni. Obecnie wartość marki Kylie Cosmetics szacowana jest na 900 milionów dolarów, a Kylie Jenner w wieku zaledwie 21 lat ogłoszona została najmłodszą miliarderką w historii.

Jenner nie spoczęła jednak na laurach. Idąc za ciosem, zdecydowała się na wprowadzenie kolejnej linii kosmetyków – tym razem do pielęgnacji skóry. Nowym projektem pochwaliła się oczywiście na instagramie, gdzie obserwuje ją blisko 140 milionów osób! Na koncie marki pojawiło się również nagranie, na którym Kylie pokazuje jak za pomocą swoich kosmetyków dba o codzienne oczyszczanie skóry. Na filmiku widzimy jak po zastosowaniu produktu Kylie przeciera twarz ręcznikiem, na którym zostają ślady po niedokładnie zmytym podkładzie. Efekt nie przypadł fanom do gustu.

Jej makeup został na ręczniku!
Wygląda jakbyś się bała swojego własnego produktu. Tak szybko go zmywasz!

Myślicie, że kosmetyki Jennerki rzeczywiście nie działają tak, jak powinny?

View this post on Instagram

morning and night ?

A post shared by Kylie Skin by Kylie Jenner (@kylieskin) on

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *