in

Justyna Żyła po raz kolejny wywołała niemałe zamieszanie!

Ten występ bez wątpienia przejdzie do historii Tańca z Gwiazdami!

źródło: instagram @justynazyla

Pierwszy odcinek 22. edycji Tańca z Gwiazdami bez wątpienia zapisze się w historii programu. Na fali popularności Justyny Żyły, producenci zdecydowali się zaprosić ambitną góralkę do udziału w show. Po emisji pierwszego odcinka wiemy już, że była to słuszna decyzja, choć niekoniecznie ze względu na umiejętności taneczne Justyny.

Żyła zatańczyła w parze z Tomkiem Barańskim, któremu wcześniej udało się poprowadzić do zwycięstwa Ewelinę Lisowską. Czy w tej edycji tancerz również będzie mógł cieszyć się z Kryształowej Kuli? Wiele wskazuje na to, że niekoniecznie. Taneczne popisy Justyny nie spotkały się z uznaniem jury, które przyznało parze jedynie 8 na 30 możliwych punktów.

Występ Justyny odbił się w sieci szerokim echem. Użytkownicy portalu Wykop nie pozostawili na niej suchej nitki. XdawidMx napisał: ,,Takich ocen to Żyła nawet po skoku na bule by nie dostał”. Niemniejsze emocje budziły jednak komentarze samego jury, które w niewybrednych słowach nawiązało do niepowodzeń w życiu prywatnym byłej żony popularnego skoczka. Choć tego występu rzeczywiście nie można zaliczyć do udanych, część internautów stanęła w obronie Justyny mówiąc, że jej występ nie został oceniony profesjonalnie lub stwierdzając wprost, że w taki sposób nie powinno odnosić się do nikogo. Jeśli sytuacja się powtórzy, istnieje duża szansa, że w kolejnych odcinkach Żyła będzie mogła liczyć na dodatkowe głosy nie ze względu na umiejętności taneczne, ale ze względu na niechęć telewidzów do skandalicznego zachowania sędziów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *